Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 5-re?...

Ki nem várja február 5-re? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Nekem kicsit össze-vissza ciklusom, 30.-a és 5.-e között kellene (nem kellene) jönnie.

18.-án volt peteérésem, tegnap minimális rózsaszínes folyásom. Nagyon reménykedek...

2012. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Én 8-ra, de hol van az még? Nagyjából most pár napja volt pé.. Vagy neked hosszabb a ciklusod?
2012. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nekem hétvégén volt peteérésem.

27 napos ciklusok. 5-re nem várom.

2012. jan. 27. 16:52
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Én jövő péntekre nem várom. Hétfőn lesz két hete hogy petevezeték átjárhatósági vizsgálaton voltam, ahol azt mondta a doki hogy minden ok. Azt mondják az átjárhatósági után könnyebben megfogan a baba. Nagyon reménykedem. Ti mióta próbálkoztok?
2012. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2.hónap.

Drukkolok neked is :)

2012. jan. 28. 14:11
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok!

Első vagyok. Nagyon szarul érzem magam, fázok, 2 pulcsiba+takaróba vagyok bebugyolálva (nem mértem a hőmet eddig, de alapból 34,5 körül szokott lenni, most 36,3) Fáj, feszül, a hasam alja, a petefészkem, nem tudom, de az egész, olyan mintha meg akarna jönni, gyenge vagyok, és hányingerem volt egész délelőtt. Azt hittem azért mert megjött, de eddig még semmi.

Reggeli teszt negatív.

Hogy vagytok? Drukk mindenkinek!

2012. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Hogy vagy, kedves 1. és 6.válaszoló?


Én nem érzek semmit még, remélem azért, mert még korán van. Messze még a vasárnap.

2012. jan. 31. 13:39
 8/31 A kérdező kommentje:
És többiek, ti hogy vagytok?
2012. jan. 31. 13:39
 9/31 anonim ***** válasza:
56%
Én is 5-re nem várom, én úgy számoltam, hogy 23-ra lesz ovulációm, de előtte voltam dokinál ő meg azt mondta 24-én inkább este legyünk együtt. Majd meglátjuk. Ez volt a 4. hónap. Nagyon vágyom már rá. Nekem semmi de tényleg semmi tünetem nincs. Az előző gyermekemnél sem volt talán fel voltam fújódva, de bármitől lehetett. Ő elsőre sikerült. Nem tudom hogy nem kellene rágörcsölni, mindig ezen jár az agyam. Én nem tesztelek előtte, párat már ellőttem feleslegesen. Majd 6-án, ha nem jön meg. Ti hogy vagytok ezzel? Drukkolok mindenkinek.
2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Sziasztok! Szintén február 5. lesz a mumusom. :) Próbálok nem erre koncentrálni, de a tudatalattimban akkor is ott van! Néha szúrkál a hasam, meg kicsit barnázgatok. A férjem szerint a hangulatom nagyon ingadozik, egyik pillanatban kenyérre kenhető vagyok, a másikban meg házisárkány. :( Azért bizakodunk, mert mindketten nagyon szeretnénk már egy babát. :) Veletek mi a helyzet?
2012. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!