Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 5-re?...

Ki nem várja február 5-re? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Én vezetek görbét, így tudni fogom, hogy megjön-e vasárnap. Ha meg fog jönni, akkor már szombaton jelzi a görbém. Ha nem esik le a hőm szombaton, akkor szerintem ellövök egy tesztet aznap. Bár szerintem most nem vagyok terhes, abszolút nincs olyan érzésem. Csak reménykedek :)

Szurkolok magunknak!

2012. jan. 31. 17:28
 12/31 A kérdező kommentje:
NE PONTOZZÁTOK MÁR LE A VÁLASZOLÓKAT!!!!!!!!!! TŰNJETEK INNEN LEPONTOZÓ MŰVÉSZEK, NEKEM AZ ÖSSZES VÁLASZ HASZNOS!!!!!
2012. jan. 31. 17:29
 13/31 anonim ***** válasza:

Én 2-ára, csütörtökre nem várom. Első hónap próbálkozás, így nem reménykedem nagyon, bár igazán szeretnék kisbabát.

Nem tudom mikor teszteljek. A melleim nagyon fájnak, a hasam görcsöl, szurkál, de nekem egyébként is szokott mensi előtt, így nem tudom megtippelni se pozitív vagyok-e :)

2012. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Akinek van görbéje,feltenné?
2012. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

10. válaszoló vagyok, itt a görbém:

[link]


Annyit kell tudni róla, hogy az ovu napomat tuti, hogy rosszul húzta be. Most barnázok és csak reménykedem, hogy nem a mensi előjele...

2012. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1.6. vagyok, úgy tűnik ma vagy holnap meg fog jönni :(

Eddig nekem nem voltak ilyen barnázásaim, de most már kikészít, egyiknap van pár csepp, másiknap nincs, aztán megint, majd halványabb, majd sötétebb... most reggel kicsit több volt mint eddig, és nagyon sötét barna, ezért is gondolom hogy meg fog jönni.

Nem értem miért van ez, de el fogok menni dokihoz. Remélem gyorsan túl leszek rajta, és időpontot is kapok kövi hétre.


Nektek drukkolok, és mihamarabbi kétcsíkost kívánok! :)

2012. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
01-28 15:42 Nyugtass meg, hogy nem 34,5-öt akartál írni! :s
2012. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
01-28 15:42 vagyok, de annyi szokott lenni, nem vezetem a hőm, csak többször mértem már csak úgy, vagy mert azt hittem beteg vagyok, és normál esetben 35 alatt van a hőm, lázasan 37 fok körül van. Miért ez baj?
2012. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Itt az én görbém:

[link]

Az ovutesztjeim negatívok, és el is fogyott, nem tudtam többet csinálni. De szerintem a másnapi már pozitív lett volna, ha van még egy.


Én is úgy tudom, hogy nem jó az alacsony alaphő, mert valami hormon, pajzsmirigy ?? valami problémára utal, és ezt meg is kell nézetni, mert túl alacsony alaphővel nem is nagyon lehet teherbe esni. Mindenképpen kérd ki szakember véleményét, vagy olvass utána!

2012. febr. 1. 11:46
 20/31 anonim ***** válasza:
10:25-ös vagyok. Igen, magam is úgy tudom, hogy az alacsony testhő pajzsmirigy-problémákra utal, ami negatívan hat a gyermekáldásra. :(
2012. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!