Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február közepére?

Ki nem várja február közepére?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem most egy sikeres hónap jön baba szempontból...
2012. jan. 24. 17:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

De jóó, végre egy pozitiv gondolkodás!!!

Én is úgy érzem jó hónapom lesz...február 6 ra nem várom...most vagyok félidős. ..

2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Febr. 8-ra nem várom, de valahogy én is meg vagyok győződve, hogy sikerülni fog!Lehet,hogy lassan jön a tavasz, ezért vagyunk ennyire optimisták!:-))
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Lehet!! A remény hal meg utoljára!! Sőt most először volt ovus vérzésem, eddig sosem..hogy ez most mennyire jò? Nem tudom..nàllatok vmi szokatlan?
2012. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ágicka! Mióta próbálkoztok?
2012. jan. 24. 18:49
 5/41 A kérdező kommentje:
Nekem még csak egy p.é-em volt,mert decemberben hagytam abba a gyógyszert,de alig várom,hogy megint szúrkáljon a hasam! Bár nem számolunk ovu napot,meg semmit,mert az első rendes mensim 36 napra jött,és ki tudja most hány napra jön meg! :( Ha jönni akar a baba,akkor megfogan ovu előtt,vagy után is,mert vannak ilyen szerencsés nők,és spontán peteérés! A lényeg,hogy ne görcsöljünk rá! :) Állítólag! Hát én nem tudom nem akarni azt,amit nagyon akarok! :D
2012. jan. 24. 18:52
 6/41 anonim ***** válasza:
Tavaly àprilisba volt egy vetélésem,aztàn pihiztünk 3 hónapot, ès azóta próbálkozunk...mostanra àlt be 28 napra megint, 2 hónapja iszom a palástfű teàt,de csak ciklus felétõl..ajánlom neked is beállitja a.ciklust..
2012. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hú,hát én félek az ilyen hókusz pókusztól,van aki rosszul volt tőle,van akinek nem segített... De én is gondoltam már rá,ha egy fél évig nem sikerül összehozni a babát,akkor elkezdem inni a teákat! Akkor már kezdek próbálkozni ezekkel a csodaszerekkel! :) Köszi!
2012. jan. 24. 19:28
 8/41 anonim ***** válasza:

február 3-4 re nem várom

semmi tünetem nincs :(

2012. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek van tünete,egy csomó barátnőm azt mondta,hogy semmi tünete nem volt! Nem volt hányinger,szag érzékenység,mellfeszülés,semmi! Onnan tudták,hogy terhesek,hogy nem jött meg nekik,és pozi tesztjük lett! :) A tünet mentesség nem zárja ki a terhességet! :) De nem akarom beléd beszélni,hogy babát vársz,mert ez egyeltalán nem biztos! :( De azért írj majd,hogy mi lett az eredmény! :)
2012. jan. 24. 21:04
 10/41 anonim ***** válasza:

Én valentin napra nem várom és hihetetlenül bízom benne, hogy nem is jön. :D


OFF: tényleg jön a tavasz? ennyi téllel megúsztuk volna? :O

2012. jan. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!