Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február közepére?

Ki nem várja február közepére?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem most egy sikeres hónap jön baba szempontból...
2012. jan. 24. 17:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm a részletes választ, pontosan tudom mire gondoltál. Azt hittem, megérezted a peteérést, mert itt azt is olvastam többektől - én pedig elképzelni sem tudom...
2012. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

10-es (és még sok, mert többször szóltam hozzá) vagyok. Mára nem-vártam, most teszteltem egy halovány pozitívat. :)


Annyira beleéltem magam a helyzetbe, hogy álmomban már pakoltam ki a tesztet és kettőt találtam benne... Erre felébredtem aztán kimentem (pont így terveztem és reméltem, hogy előbb ébredek, mint a férjem) és megcsináltam.


Mondjuk már alig vártam a mai napot! :D Volt egy belső meggyőződésem, hogy ezúttal sem lesz negatív a teszt...


Mindenkinek mindenféle jót: babavárósoknak egészséget és sok pihenést kevés hányással (brrrr) a nem-várósoknak pedig legalább másfél év vérzés-kimaradást kívánok. ;)


((Egyébként nekem már most van émelygésem és már 5 napja nagyon jó lett a szaglásom - pedig még csak a ciklus 28. napján vagyok.))

2012. febr. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
30-as vagyok: Gratulálok neked!!!Remélem 19-én én is így járok majd ;)
2012. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm, drukkolok! :)
2012. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
10-es gratulálok! Szuper hír! :)
2012. febr. 14. 07:49
 36/41 Adri08 ***** válasza:
Örülök nektek/neked!!! és gratula :) én majd a hét vége felé tesztelek újra,ha addig nem jön meg...
2012. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
30-as vagyok! Nekem ma megjött, pedig minden tünetem stimmelt és még a hőm is fenn van...már totál elkenődtem. Mindenkinek sok sikert!Sziasztok
2012. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Adri08 ***** válasza:
30-as! De neked már késett és úgy jött meg? Mikorra nem vártad? Sajnálom! Majd legközelebb!!!!!!!!!
2012. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

30-asnak: lehet, hogy ez egy korai terhesség volt, nekem a nem várt napján már egyértelműen mutatja a csíkot a teszt. De ettől még nekem is megjöhet napokon belül, ha nem ágyazódott be jó helyen.


Én a helyedben azrét felkeresném a nőgyógyászt, hogy elmondjam neki mit tapasztaltam...


Én meg drukkolok mindenkinek! :) Ez az ingerlékenység egyébként elég kikészítő - különösen, hogy van velem már egy tündéri három éves, aki pl ma nem volt hajlandó aludni. :/

2012. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
30-as: 12-én kellett volna megjönnie, de késői pé-m volt így 14 napot rászámolva 21-én kellett volna nem megjönnie, de vasárnap csináltam volna egy tesztet...így nem kell. Én talán azt gondolom, hogy a méhpempő okozta az eltolódást és hogy ilyen szép pé-m volt (eddig sosem tudtam), emiatt asszem még várok, hogy a dokival beszéljek. Bár nem tudom, hogy 10 napos lut. elég hosszú e, vagy már kórosnak számít.
2012. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!