Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február közepére?

Ki nem várja február közepére?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem most egy sikeres hónap jön baba szempontból...
2012. jan. 24. 17:48
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Jajj,de jó nektek! :) Irígy vagyok ám kicsit! De csak egy picit! :) :D:D:D:D Mi is december óta próbálkozunk,de nem vagyok elkeseredve,majd ha 1 évig nem jön össze,akkor leszek! :) De még semmi okom rá! Még élvezzük az együtt léteket,és úgy vagyunk vele,hogy nem teszünk a baba ellen semmit,ha akar jönni,had jöjjön! De nyáron már számolni fogok ovut is,ha addig nem jön össze! )
2012. febr. 9. 17:26
 22/41 Adri08 ***** válasza:
Sziasztok! Gratula aki babás! Én is szeretnék az lenni..:) Tudnátok nekem segíteni? Eddig még sosem volt ilyen...jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg...előtte meg szinte 28 napra...de nem is ez a baj,hanem h febr. 4.e óta tegnap előttig rózsaszínes pici folyásom volt,tegnap meg inkább barna,ma meg szinte semmi...ez biztos h nem volt menstruáció..szóval mi lehetett? ilyen még sohasem volt...viszont a derekam,hátam fáj,és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni..és haspuffadás is.köszönöm előre is nektek!!!
2012. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs kizárva,hogy baba miatt van,de ez nem biztos! Várj egy pár napot,és csinál egy tesztet! Ha ez beágyazódás miatti vérés volt,akkor kb. szerdán reggel csinálhatsz egy tesztet reggeli első vizeletből! És utána légy oly rendes megírni az erdményt,mert itt mindenki kiváncsi! ;) Sok sikert! :)
2012. febr. 10. 18:00
 24/41 Adri08 ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm!!! :) Reméljük,de azért nem merem beleélni magam...én is úgy gondoltam,h ha addig nem jön meg rendesen akkor csinálok tesztet...mindenképpen írok bármi lesz...és esetleg még annyi,h valakinek volt e esetleg még ilyen hasonló dolog mint nálam...köszi mégegyszer...utolsó kérdező
2012. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Adri08 ***** válasza:
Sziasztok! Na esetleg tudna még vki írni,h volt-e hasonló helyzetben?? Köszönöm előre is
2012. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

((OFF:


Kedves Adri!

Szerintem írj ki egy külön kérdést, arra többen fognak válaszolni, ide inkább azok jönnek, akik nem várják most a napokban és ők egyfelől kevesen is vannak, másfelől nem feltétlenül azok, akiknek már voltak ilyen tünetei.))


ON:

Aki február 12-re nem várta mi van vele? :)


Én 14-re nem várom és még nagyon bizakodó vagyok.

2012. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Adri08 ***** válasza:
Köszi a tippet,de már tegnap kitettem kérdésnek...amúgy ma reggel teszteltem - lett...ha nem jön meg akkor hétvégén fogok újra...nálatok mizu? :)
2012. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én elméletileg 12-re nem vártam, de mivel a peteérésem kitolódott 7-re, így a nem várt is kitolódik ha jól gondolom 21-re....most a hőm fenn van,fel vagyok puffadva és néha fájdogál a cicim, de nem nagyon...semmi különöset nem érzek egyenlőre...remélem most fog beágyazódni a picike ;) Ami más mint eddig, hogy ebben a hónapban méhpempőt eszek!Lehet ezért tolódott ki a pé is, de ilyen egyértelműen még soha nem tudtam, hogy mikor van...érdekes volt.Sok sikert mindenkinek!!!
2012. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Méhpempőt én is ettem az előző terhességemmel egy kis ideig, már el is felejtettem pedig jó ötlet! :)

És honnan érezted egyértelműen a peteérést? Én nem szoktam...

2012. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Hát onnan, hogy a hüvelyváladék olyan volt pont mint a nagykönyvben, azaz az a jó vastag és arasznyi hosszúra kinyújtható...(bocsi a részletességért),de ilyet még soha nem tapasztaltam, pedig van már egy kislányom és másnap megemelkedett a hőm is, bár nem mérem, de folyton érzem, hogy forró vagyok azóta.
2012. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!