Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február közepére?

Ki nem várja február közepére?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem most egy sikeres hónap jön baba szempontból...
2012. jan. 24. 17:48
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem,nem jön a tavasz! Jövőhéten éjszaka már -14 is lesz! :D Baba csinálós idő,ilyenkor ki sem dugom az orrom a cserépkályha mellől,csak ha dolgozni kell! A legszebb ajándék lenne valentin napra egy baba! :)
2012. jan. 26. 19:47
 12/41 anonim ***** válasza:

Bizony! :)

Jön a február, talán felpörögnek az események itt a hónap elejére nem-váróknál. ;)

2012. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos 16 körül nem várom,de most előbb volt peteérésem,úgyhogy szerintem már 12 körül lesz a nem várt időpont! :( Ha jön,akkor oda a valentin nap! :( De majd bepótoljuk utána! :) Újra lesz start a babáért program! Ilyen -17 éjszakai hőmérsékletnél úgyis jól össze kell bújni! :)
2012. jan. 31. 07:45
 14/41 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2012. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Még csak ez a második ciklus,december óta! Úgyhogy még nagyon az elején vagyunk! :)
2012. febr. 2. 07:54
 16/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) Én elméletileg holnapra nem vártam, de nem bírtam magammal, és ma pozitivat teszteltem:D hihetetlen jó:) Kívánom hogy itt mindenki babás legyen!Drukk!:)
2012. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
HHát neked szívből gratulálok! :) Mióta próbálkoztatok?
2012. febr. 8. 17:32
 18/41 anonim ***** válasza:
köszönöm:) december óta, hát második hónapban úgy tűnik összejött, úgy hogy két hete állapították meg a pco-t...rettentően örülök:) majd csak hétfőn megyek dokihoz, még ugysem látna még semmit, meg még addig tesztelgetek:)
2012. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Csuhajja! :))) Nagy gratula! És vigyázz magatokra! Többiektől is lassan jönnek majd a hírek.


(Egyébként 10es vagy 25ös teszttel teszteltél? Nekem eddig mindig csak 25ös volt és mindig kimutatta már nagyon-nagyon korán. De már alig várom a nemvártat. ;))

2012. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm, persze hogy vigyázok:) 25-el. Azóta még kettőt... egyet ma reggel, meg egyet most, és egyre erősödik a csík:)
2012. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!