Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 17-re?...

Ki nem várja február 17-re? Tünetek vannak? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim ***** válasza:
80%

sziasztok csajok!!

4-es válaszoló vagyok:

elsőnek írok:lehet ez még babás görbe!!mikor tesztelsz??vagy már teszteltél??

hát az én görbém ilyen ma:

[link]

két napig nem tudtam normálisan mérni a hőm mert annyira meg voltam fázva!és azért van pirossal jelölve!manó!!

2012. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
80%
Nem, még nem teszteltem. Majd legfeljebb pár nap múlva, vagy 1 hét múlva fogok. Én attól tartok, hogy most a megfázás miatt maradt el, bár ilyet még nem csinált. Most már annyi pecsétem sincs, mint eddig volt, csak reggel egyszer volt egy kicsit rózsaszín a wc papír és ennyi, azóta semmi. Úgyhogy szerintem ebből már mensi nem lesz. De babásnak se érzem magam, pedig már ideje lenne...
2012. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 4-es válaszoló! A te görbédhez én meg annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ebből még bármi lehetséges, nagyon drukkolok neked, hogy ne jöjjön majd meg!
2012. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok:manó!!

én is mindenkinek drukkolok őszintén így ismeretlenül is!!

első:vagyis aki utolsó ként válaszolt!nem kell feltétlenül babásnak érezned magad!!én nem érzek semmit!!nincs semmi tünetem!!és én is 3-4 napig elég rendesen meg voltam fázva de lázam az nem volt!!manó!!

2012. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 Adri08 ***** válasza:
80%

Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni?Eddig még sosem volt ilyen.jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg.febr. 4.-től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna,tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga.ez biztos h nem volt menstruáció..szóval mi lehetett? ilyen még sohasem volt...viszont a derekam,hátam fáj,és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni..és haspuffadás is.tegnap óta a cicim is érzékeny.köszönöm előre is nektek!!!babát szeretnék! :

)

2012. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
80%
Adri08:volt valamikor ovu fájdalmad??akkor ma 32 napnál tartasz??jól értem??manó!!
2012. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok:

Kedves Adri!

Ez akár babát is jelezhet, de cisztának is vannak ilyen tünetei, legalábbis én tapasztaltam ilyeneket akkor, és az is járhat vérzés kimaradással. Remélem, hogy nálad babát jelent! Mert azt ugyanúgy jelezheti! Teszt + orvos tudna biztosat mondani majd!! Szerintem tesztelj!

Kedves 4.! Tudom hogy nem muszáj tüneteket érezni annak sem aki babás...bár én még nem tudom milyen babásnak lenni, mert még eddig sose sikerült! Egyébként én csak egy kicsit voltam megfázva, már ma kezdek jobban lenni, már náthás az nem vagyok, meg már csak néha köhögök egy nagyon picit, lázam meg egyáltalán nem volt, szóval nálam csak egy enyhe megfázás volt most a napokban, de sokat fújtam az orromat az tény. Még továbbra is úgy gondolom hogy ez a kis megfázás okozhatta azt, hogy most kimaradt a mensim. De jó lenne, ha nem lenne igazam és esetleg babás lehetnék végre én is...

2012. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
80%

első:

na akkor pont egyformán voltunk megfázva!!én is mára teljesen jól vagyok bár nekem még csak kb.17-én kellene nem meg jönnie!!nekünk sincs még babánk de pont ilyen tájt nagyon csalokás bármilyen tünet!!én már mindent átéltem ilyen szentpontból!!volt,hogy tipikus terhes tüneteim voltak (de sajnos megjött)volt,hogy nem éreztem semmit mint pl.most is ilyenkor még bármi lehet!!manó!!

2012. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok!

kedves 4.!

És ti mióta próbálkoztok? Nekünk már 2 év + 3 hónapja nem sikerül...ezért se hiszek benne, hogy valaha sikerülhet...

2012. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 Adri08 ***** válasza:
80%
Kedves manó! Sztem a 33. napnál tartok! De úgy tervezem,csak nagyon nehéz kibírni addig,h szerda reggel fogok tesztelni ha addig nem jön meg.ovus fájdalomra nem igazán emlékszem,de kiszámoltam h mikor volt(ha volt)és úgy időzítettük párommal,h akkor is akcióztunk :) Eddig sztem mindig volt pé-m...és nemrég voltam nődokinál és azt mondta nagyon szép ott belül mindenem úgyh nincs akadálya babának...szóval reménykedem :)
2012. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!