Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák beválalnátok egy 3....

Anyukák beválalnátok egy 3. babát a mai világban?

Figyelt kérdés
egy picit féllek lehet hogy babucink lesz holnap derül ki,van egy 6éves fiam és egy 2éves lányom,nem terveztük de ha úgyalakul nagyon fogunk örülni!féllek hogy a gyermekeim hogyan fogadnák!anyukák írnátok tapasztalatokat.nagyon köszike
2012. jan. 4. 16:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Gratulálok! :)

2014. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves vagy,KÖSZI!
2014. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
14%
nem-nem. semmiképpen. ha a gatyám rámenne is elvetetném. túl nagy lekötöttség egy gyerek és túl sok pénzbe is kerül. főleg ha már tinédzser, túl sok baj van vele. Nincs az a szocpol vagy akármi amiért vállalnék harmadikat
2015. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én egy negyediket is! :) Három már megvan.
2015. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 6,5 éves fiam ,egy gyönyörű 2,5 éves lányzóm és egy most 6 hónapos picikénk is!!

Mi terveztük ,imádom őket ,nekem ha nem is annyira a pénz ,az idegesség ami kiborít rengeteg munka van velük ,rekünk most kezdi majd a nagy a sulit ,is de egyáltalán nem bánom ,arra viszont nagyon is büszke vagyok hogy nem volt abortuszom mert tudtam olyan normálisan és felnőtt fejjel gondolkodni hogy tudjam mit akarok ,3 terhességem volt és 3 gyönyörű gyerkőcöm akikre később biztos büszke leszek!

Én még a 4. babától sem zárkóznék el bár már 33 leszek az uramon múlik

2015. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

28 válszoló vagyok most olvastam vissza én irtam hogy 6 hónapos a picikénk

meg egy 6,5 éves meg 2,5 éves lányzónk!!!

2015. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!