Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák beválalnátok egy 3....

Anyukák beválalnátok egy 3. babát a mai világban?

Figyelt kérdés
egy picit féllek lehet hogy babucink lesz holnap derül ki,van egy 6éves fiam és egy 2éves lányom,nem terveztük de ha úgyalakul nagyon fogunk örülni!féllek hogy a gyermekeim hogyan fogadnák!anyukák írnátok tapasztalatokat.nagyon köszike
2012. jan. 4. 16:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi terveztük/tervezzük a 3. gyereket, de most egyre jobban aggaszt a jövő... Ha jönne persze megtartanánk!
2012. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
köszike a választ!mi is megtartanánk ez nem kérdés!
2012. jan. 4. 16:13
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Bevállalnék- e???


Alig várom, hogy jöjjön, de valamiért nem akar.

2012. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is bevállalnám.Pedig elég rossz a helyzet mármint a mai világban.
2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 pici van, 3 évs és két 17 hós, de nagyon szeretnék még egyet. Mivel még kicsik a meglévők is, még a jövő zenéje, de ha tehetném már most terhes lennék. De ész szerint még várunk másfél évet. (mire az ikrek is ovisok lesznek, addigra jöjjön kb)
2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk most jön a 2., úgy néz ki. Nem szeretnék 3. babát, de csak és kizárólag ez az oka, hogy nem vállalnám be. Nyilván, ha becsúszna, nem vetetném el semmiképp.

Ha jön, várjátok szeretettel az első perctől kezdve! :-)

2012. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 éves lesz, de a második baba nem akar jönni még, de három babát szeretnék, de az még a jövő zenéje. Én bevállalnám, remélem össze is jön. :)
2012. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem. Nekünk a harmadik spirál mellett maradt meg természetesen ha már így sikerült, megtartottuk. De nem egyszerű. A lényeg szerintem hogy az ember felmérje van e segítsége ha igen, mennyi és türelemmel és idegekkel bír e 3 gyermeket:) Főleg ha azok közül mindhárom kicsi még.:)
2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet alapozni a "mai világra" . Most sz@r az tény. amikor az első gyerekünk született még mondhatni "jó" világ volt. Bevállaltuk a jó világba, senki nem vetett meg miatta, pedig mi lett azóta????? most bevállalod a "sz@r" világba, megvetnek csomóan, mert ez a mai világ stb...de ki tudja mi lesz pár év múlva amikor isisek lesznek. Sose tudod mit hoz a holnap.

Ha nem a szomszéd kosztján éltek, ha nem az ismerősök ruháznak, ha meleg van és fedél a fejetek fölött miért ne lehetne bevállallni??? :)

2012. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

most vagyok terhes a második fiammal:)

szivem szerint vállalnék majd még egy gyermeket, de kizárolag anyagi oka van annak h nem fogok.

(pedig szépen élünk,nincs hotelünk, saját lakásunk és egy 3éves nagyautónk van,mind2nknek munkahely)

nem csak arra kell gondolni h mennyire szeretnénk őt is, mert ez nem kérdés. de az butaság h csak a szeretet számit stb...igaz h amig gyermek annyira nem kerül sokba...de arra is kell gondolni h el kell inditani ezeket a gyerekeket majd ebben az életben. gimis korban már vannak igények,sulis kirándulás külföldre, szórakozás,táborok stb...aztán egyetem...jogsi, kocsi, egyéb támogatások stb...persze le lehet hurrogni h nem ez a lényeg,de mennyivel jobb érzés ha el tudod engedni-meg tudod venni stb...nem?

én ezeket az érveket tartom szem előtt. s azt gondolom felelősségteljesen gondolkozom. 28éves vagyok, végülis időm van még, bizom a lottó 5ben:) akkor tuti lesz még 2gyerkőcöm is:)))

2012. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!