Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák beválalnátok egy 3....

Anyukák beválalnátok egy 3. babát a mai világban?

Figyelt kérdés
egy picit féllek lehet hogy babucink lesz holnap derül ki,van egy 6éves fiam és egy 2éves lányom,nem terveztük de ha úgyalakul nagyon fogunk örülni!féllek hogy a gyermekeim hogyan fogadnák!anyukák írnátok tapasztalatokat.nagyon köszike
2012. jan. 4. 16:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 és fél éves a lányom, 9 és fél a fiam, és 1 hete teszteltem pozitívat, örömmel várjuk! Nem vagyunk gazdagok, de szerintem a mai világban, gazdasági helyzetben senki sincs biztonságban.

Nekik mindenük megvan, a harmadiknak is meglesz, lehet hogy a tengerpartra nem fogunk menni, de megéri.

2012. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Mi négyet szeretnénk, most jön a második.
2012. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Terveztük a harmadikat. Szuper! :o)


Ha a "mai világot" nézzük, akkor most nulla lenne.

Pedig de jó így! :D


A negyedik kérdéses. De első sorban egészségi és erőnléti okokból.

2012. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Megszületett a 3. baba?
2012. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Először nem értettem az utolsó kommentjét, de most látom hogy ez már egy nagyon régi kérdés..Szóval? Lett harmadik baba vagy sem :D?
2012. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, lett-e 3. baba?
2014. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 22 hetes a 3. babával, terveztük és nagyon várjuk már a 2 kicsivel és apával együtt. Én attól féltem, hogy az akkor 22 hós fiam hogy fogja fogadni a pici lányunkat. Hát meglepődtem. Mindenben segít nekem: pelenkázás, etetés, stb., és nagyon szépen eljátszanak. Most a 3. baba is kislány lesz és 15 hó lesz a 2 kiscsaj között. Most jobban félek.
2014. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Én jelenleg kb 5 hetes terhes vagyok a 3. babánkkal,

Márc 6.án megyek orvoshoz már alig bírok magammal!

De a párommal beszéltük hát ha ésszel gondolkodnék nem vállalnám, de ha a szívemre akkor igen!!

Erre a következő hónapban már nem jött meg ,boldog vagyok ,csak jelenleg nagyon meg vagyok fázva !!!

2014. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a nagy családra vágyók táborához :)

Jelenleg van egy 16 hónapos kisfiúnk. Reméljük hamarosan összejön a 2. baba, aztán a 3. és talán a 4. is :)


Szép napot mindenkinek!


Ui.: Kedves Kérdező! Engem is érdekel...Megszületett a 3. baba? Milyenek a tapasztalataid?

2014. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A 19. válaszoló vagyok:a válaszadásom után 2 héttel pozitív lett a tesztem....2012 szeptemberében megszületett a pici lány!17 hónapos,és imádni való!A fiúk nagyon örültek neki.Sajnos több gyerkőc már nem fér bele a korunk miatt(40 évesek múltunk),de ha fiatalabbak lennénk simán bevállalnánk.
2014. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!