Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor érezte meg hogy...

Manócskaah kérdése:

Ki mikor érezte meg hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Az ovuláció után hány nappal?esetleg már akkor? vagy csak a várható mensi körüli napokban?nyilván lelkileg értem,megérzés:)

És mik voltak az első tünetek,mikor jelentkeztek először?


2011. nov. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen a görbém

Barby

2011. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Kérdező nega teszt mikor?D.u.?
2011. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Kerdezo, sajnalom negat de mikor csinaltad? Mert ha nem reggel akkor siman lehet nega. Ma ejjel gyujtsd ossze es reggel teszteld le. A hod alapjan egyebkent jo helyre huzta be a rendszer ovut, sztem akkor volt vagy masnap. Lehet, hgy eddig 28 napos volt, most 29 v 30 lesz. A szervezet valtozik. Nekem mindig 30 napra jott, most pedig az elmult 4 honapban atallt 32re. Valtozunk.
2011. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
dél körül csináltam kb 3.pisiből.az ovuteszt szerint elöbb volt 3nappal az ovum mint amikorra behúzta az oldal,inkább az ovutesztnek hiszek:)
2011. dec. 9. 19:15
 45/62 A kérdező kommentje:
Barby szerintem baba.mikor tesztelsz?
2011. dec. 9. 19:15
 46/62 anonim ***** válasza:
Barbi, Te nagyon babasnak tunsz. Latom ma reggelre folment egy tizedet. Ejjha! Raadasul 15. vagy 16. dpo-n vagy En tesztelnek reggel egyet! Sztem + lesz. Drukkolok!
2011. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Sziasztok.hát nekem ma sem fog megjönni...


[link]


nem tudom mi van 6éve mensizek de sosem jött még meg 30.napra

2011. dec. 10. 09:02
 48/62 anonim ***** válasza:

Es ovutesztet csinaltal e masnap? Akkor is pozi volt vagy akkor mar nega? Es azt tudod, hogy amikor az ovu teszt + jelez nem akkor van ovulacio hanem 24-36 oraval kesobb? Az ovu teszt 2-3 napig is jelezhet eros pozitivat es az elso nega napon ajanlatos egyutt lenni ezert mert 24-36 ora! Ha nem vagy babas sztem holnap vagy holnap utan fog megjonni. Esetleg az utan vagyis max. kedden. Ahogy nezem a hod altalaban 37,2 szokott lenni mensi elott. Legalabbis az elozo honap ennyi volt.

Az sem jelent semmi, hany eve mensizel. En 20 eve es mar kb. 4x valtott. DE nem csak nekem. Ahogy telnek az evek valtozunk es tapasztalsz magadon valtozasokat foleg majd szules utan.

Meg 2-3 nap maximum es kiderul baba e.

Egyebkent szep hogorbe.


Barby,Nalad mizus? Teszteltel mar?

2011. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyit kerdezo, hogy nem a rendszernek kell hinnni, hogy hova huzza ovut, hanem a hod alapjan volt akkor ovu amikor behuzta. Sztem. Ugyanis ovu utan megemelkedik a ho es fent is marad HA valoban volt ovu. Elotte viszont, mint latod ossze-vissza ugralt a hod viszont a gep altal jelzett nap utan mar nem, hanem szepen megy folfele. DE nem kell hinned Nekem, ha meg fog jonni az ugyis mindent igazol. HA meg nem akkor boldog babavarast!!
2011. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

Barby:

[link]

mára így alakúlt a görbém fájdogál a derekam de leviselhető semmi más tünete nincs annak hogy megjönne, ha holnapig nem jön meg akkor tesztelek :)

2011. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!