Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor érezte meg hogy...

Manócskaah kérdése:

Ki mikor érezte meg hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Az ovuláció után hány nappal?esetleg már akkor? vagy csak a várható mensi körüli napokban?nyilván lelkileg értem,megérzés:)

És mik voltak az első tünetek,mikor jelentkeztek először?


2011. nov. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?
2011. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
de és az egyik halvány pozitív lett a másik viszont negatív,pénteken tesztelek,akkor van a nemvárt napja
2011. dec. 7. 13:03
 23/62 anonim ***** válasza:

Nekem mikor babás voltam pé után 7 nappal piros vér volt na akkor ott tudtam már hogy baba van a dologban nemvárt napján pozitív teszt uh csak spontán elment, most várok ara hogy jöjjön a babóca

Barby

2011. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

nekem ovuláció utáni 11.napon volt barnás maszat.aznap a hőm is emelkedett egytizedet,ez jelenthet valamit? remélem beágyazódás volt:)


Barbi sok sikert,remélem mielőbb babás leszel:)

2011. dec. 7. 13:36
 25/62 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked!

De csak a nemvárt után tesztelj:)

Mióta próbálkoztok?

2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem ez babagyanus, drukkolok!!

A ket teszt egyforma markaju? Es az erosseguk, 10es mindketto? Figyu, ha pozi, akkor az pozi.:) Sztem!:)

Es a maszatolasod a hougrassal is abszolut babara utal de ne kiabaljuk meg el!! Drukkolok!!!!

Mi 3 eve szeretnenk de meg semmi csak a sok nega teszt. En is most varom vagyis nem varom 9-10re.

2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

igen,és pont aznap volt a maszatolás amikor a hőm megugrott,csak jelent valamit:)


Mi 5hónapja próbálkozunk,és péntekre nem várom én is,remélem jön meg,és neked sem drukkolok:)


viszont a mellem csak ilyen izomláz szerűen fáj nem ugy mint eddig mensi előtt h majd le akart szakadni,ez baj?

2011. dec. 7. 14:43
 28/62 anonim ***** válasza:
Majd írj ha teszteltél megint!Drukkolok!
2011. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Nem, a mell mas jellegu fajasa az nem baj!! Semmi nem baj, a lenyeg az, hogy mas legyen, mint eddig volt mert ez utal valtozasra!:):)

En is nagyon remelem, hogy nekem SEM jon meg!

Irj teszteles utan!

2011. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem babás vagy!!! :)) Drukkolok! :))
2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!