Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 vok. A barátommal,tegnap...

22 vok. A barátommal,tegnap lefeküdtem, és mikor érezte hogy el fog menni, éppen hogy ki tudta venni. Teherbe eshetek igy is?

Figyelt kérdés
Én kérdeztem hogy ment e belém,de azt mondta hogy nem.A mensim vasárnap múlt el.Igy lehetek terhes? Ha igen mikor tudom meg leghamarabb? Mensi időben ha kimarad? előbb nem?
2008. máj. 21. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem valószínű, hogy terhes lettél, de egyet azért jó ha figyelembe veszel. Attól, hogy kivette, az előváladékban található spermától Te is ugyanúgy teherbe eshetsz, mint ahogy én az lettem, és még sok ezer nő a világon. Ha vasárnap volt a mensid, akkor még nincs peteérésed, bár ritka kivételek persze vannak. És a mensid megjöttég nem fogod megtudni. Ha nagyon nem akarsz terhes lenni, menj el nődokihoz, és irass föl esemény utáni tablettát. Holnap még megteheted.

Legközelebb pedig óvszer, vagy irass magadnak fogamzásgátlót.

Sok sikert! :o)

2008. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem lesz baj ha jön a baba. csak kiváncsi voltam,hogy az lehetek e.
2008. máj. 21. 21:03
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha vasárnap elmúlt a mensim,akkor mikor érdemes ugy szexelni,hogy sikerüljön a baba??
2008. máj. 21. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
elméletileg a ciklus 1 napjától számított 14-17. napon lehet pé, tehát akkor van nagyobb esély a babára. De ez függ a cilkusod hosszától is. de természetesen a ciklus másnapjain is van esély babára, hiszen nem ritka az sem hogy valaki így esik teherbe. Ha nem szertnétek babát célszerűbb védekezni, de ha szeretnétek akkor csak szeressétek egymást és ne számolgassátokata napokat:-))))))
2008. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ovulációs kalkulátorokkal kitudod számolni a lehetséges peteérést, egy csomó női oldalon van ilyen
2008. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes, pedig nem hittem volna, hogy tényleg terhes lehet így az ember. De bebizonyosodott hogy igen. Azóta hét hónapos a fiam :)
2008. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
NEMLEHETSZ MERT MÉG NEM A PETEÉRÉS IDŐBEN VAGY. HÁNYNAPOSAK A CIKLUSAID?
2008. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
keress rá ovulációs kalkulátorra a neten, és ott ki tudod számolni, mikor van peteérésed, vagy vegyél a patikában ovulációs tesztet, és beszélj a kedveseddel is, hogy szeretnél babát, és hogy ő hogyan áll a témához:)szurkolok neked!
2008. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14-16.-a közt szokott megjönni.
2008. máj. 22. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:

ugyanaz a sztori... aaa ne felj szivem, vigyaztam.... azota en vigyazok mert igy majd 30 hetesen nehezen mozgok mar... :))

de nem akarlak megijeszteni... :)

2008. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!