Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor érezte meg hogy...

Manócskaah kérdése:

Ki mikor érezte meg hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Az ovuláció után hány nappal?esetleg már akkor? vagy csak a várható mensi körüli napokban?nyilván lelkileg értem,megérzés:)

És mik voltak az első tünetek,mikor jelentkeztek először?


2011. nov. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

De durva,akkor igazi szerelemgyerek:) Gratulálok hozzá mégegyszer:)

Hát remélem jó hírrel jövök majd,remélem sikerült,bízom benne,dehát kétesélyes a dolog.

megírom mindenképpen majd 9.én a hírt:)

2011. nov. 29. 17:58
 12/62 anonim ***** válasza:
OK, beállítottam, hogy érkezzen értesítő.:)
2011. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszi:)
2011. nov. 29. 22:27
 14/62 A kérdező kommentje:

csajok eddig nem jött meg:)

itt a görbém


[link]

2011. dec. 7. 10:34
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánál 20 évesen úgy vettem észre,hogy terhes vagyok,hogy nem bírtam meginni az addig imádott kávémat!Egyszerűen nem,el sem hiszem ha nem velem történik meg!Az a baba spontán elment!

4 évre rá a férjem szülinapi buliját tartottuk és ott már este rosszul lettem,hányinger és a társai!Akkor 2 napot késett,másnap pozítív teszt,3.5 éves kiscsaj

A harmadik terhességemnél már a teszt előtt sejtettem,hogy sikerült,mindenen bőgtem,nagyon érzékeny lettem!22 hónapos kislány:)

2011. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

én kb 1-2nappal vagyok a nemvárt előtt,és eddigi tüneteim:

öklendeztem az alkohol szagától(étteremben,nem én ittam) fejfájás,hasszúrkálás,hangulatingadozás,és a 24.napon barnás pecsételés


Gratulálok a gyerekeidhez,remélem engem is meglátogat a gólya:)

2011. dec. 7. 10:53
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok Neked! Nekem a 23-24 nap körül volt minimális barnázás. Annyira minimális, hogy a fehérhez közelebb volt a színe mint a barnához, de mivel nem volt hófehér, feltűnt! :)

És a nemvárt napján nem jött meg. A tesztem pozitív! Tegnap léptem a 6. hétbe. :)

2011. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet vártunk a babára, minden hónapban úgy éreztem sikerült, de aztán megjött.. De akkor nem éreztem semmit. Még a menszi előtti maszatolásom is elkezdődött, nem is foglalkoztam vele tovább, csak amikor 3 nap után elmúlt a maszatolás, 2 napra + lett a tesztem. Szerintem belemagyarázás a megérzés, van hogy bejön, de nálam ez pont fordítva volt. Sajnos 7 hetesen elment, de nem adjuk föl. Neked drukolok.
2011. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:

A harmadik próbálkozós hónapban az esedékes menstruáció napján reggel visszaöklendeztem egy falat almát. Akkor a párom mondta, hogy biztosan terhes vagyok, és emlékszem, szó szerint azt mondtam rá, hogy "na persze" :))) Aznap délután teszteltem pozitívat. Nálam mindössze ilyen erősek voltak a megérzések :))))) Előtte levő hónapban tutira azt hittem, hogy sikerült, és mégsem.


16+4 :)


(Drukkolok Nektek, sok boldogságot! :))

2011. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki válaszolt és Gratulálok a babásoknak:)

nekem is a 23vagy a 24.napon volt barnás maszat de inkább tejeskávészínű volt:) aztán el is mult még aznap nagyon kevés volt.Remélem sikerült,és drukkolok aki még akar babát:)

2011. dec. 7. 12:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!