Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor érezte meg hogy...

Manócskaah kérdése:

Ki mikor érezte meg hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Az ovuláció után hány nappal?esetleg már akkor? vagy csak a várható mensi körüli napokban?nyilván lelkileg értem,megérzés:)

És mik voltak az első tünetek,mikor jelentkeztek először?


2011. nov. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Szia, én is 9-ére nem várom ma este teszteltem romeddel halvány pozit, holnap újra próbálom. Drukkolok! :)
2011. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

drukkolok neked utolsó,én majd pénteken:)

Köszi a válaszokat:)

2011. dec. 7. 22:38
 33/62 anonim ***** válasza:

Barby:


[link]


ilyen mára a görbém tegnapra vártam (nem babaprojektes hónap volt és hát még semmi de még messze van az este)

2011. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Barby, ha ma sem es holnap sem jon meg, akkor tesztelj egyet. Az, hogy nem projektelos honap az nem jelent semmit, sok baba akkor jon, mikor lazabban veszi az ember a dolgokat es nem arra fokuszal, hogy gyerek legyen.
2011. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

Barby:


Nekem az fura hogy egyáltalán nem voltunk "jókor" együtt de majd kiderül pár napon belül hogy mi lesz

2011. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Ha akkor volt ovud amikor a program jelzi akkor siman lehetsz terhes de meg utana nap is. Unokatesom es baratnom is ugy esett teherbe, hogy 3 naponta voltak egyutt (nogyogyasz ajanlott a 3 napot) a parjukkal. DE tudok egy olyan lanyt is aki ovu elott 5 nappal volt egyutt a parjaval aztan 2 hetig nem mert a ferje kulfoldon volt es lass csodat...a baba megfogant. Erre mondjak, hogy ha jonni akar, jonni fog!! Persze nem azt mondom, hogy Te most 100% terhes vagy de esely meg van ra!:) Nagyon kivancsi vagyok es drukkolok! Megirod majd?
2011. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Megírom igen,holnap:)
2011. dec. 8. 20:21
 38/62 A kérdező kommentje:

még ma sem jöt meg,tegnap kellett volna:)

itt a görbém a maival együtt:)


[link]


holnap ha regel nem esik le tesztelek:)

2011. dec. 9. 10:05
 39/62 anonim ***** válasza:
Kerdezo, biztos tegnap kellett volna megjonnnie? Ovulacio utan 14-16 napra jon mensi. Ha Neked akkor volt ovud mikor a ciklus.hu teszi akkor ma meg csak a 12. dpo-n vagy. Ha masnap volt akkor ertelemszeruen a 11. napon. A nok tobbsegenel 14 nappal ovu utan van mensi. Nekem 15. napon erkezik. Egyebekent fullllll babas gorbe!!! Hacsak nem ilyen szokott lenni maskor is. Remelem pozit tesztelsz. Ha babas vagy akkor kimutatja mar holnap is. 12. napon mar halvany pozi szokott lenni. HA ovukor fogantal. HA korabban akkor nagyon eros lesz. Es termeszetesen ovu utan is teherbe lehet esni, spontan pe barmikor lehet es ott vannak a jonas napok is. Sok no ekkor fogan es nem ovukor. Legjobbakat, irjal mi lesz!! Drukkolok!!!:):)
2011. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
hát teéjesen mindegy,nem akkor volt ovum mikor a ciklus.hu behúzta,mert 28.napnál később sosem jön meg és az ma van,viszont nega lett ma a tesztem:(
2011. dec. 9. 12:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!