Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor érezte meg hogy...

Manócskaah kérdése:

Ki mikor érezte meg hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Az ovuláció után hány nappal?esetleg már akkor? vagy csak a várható mensi körüli napokban?nyilván lelkileg értem,megérzés:)

És mik voltak az első tünetek,mikor jelentkeztek először?


2011. nov. 29. 10:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pont akkor, mikor sikerült, semmilyen megérzésem és tünetem sem volt, pedig már nagyon akartam. Szóval sztem ez a "megéreztem" dolog egy picit belemagyarázás is lehet, hiszen előtte sok-sok hónapban "magamba beszéltem" a gyereket, aztán mégse..
2011. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Én "lelkileg" sose éreztem meg. Fizikailag annál inkább. Mindháromszor már az esedékes menstruáció előtt. Volt, hogy már 6 nappal előtte. És a tesztek is igazolták...


Szédülés, gyengeség, olthatatlan szomj, émelygés, szagokra érzékenység. Ezeket tapasztaltam.

2011. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és mindhárom gyerekünk azonnal összejött, szóval én aztán nem voltam "rágörcsölve" egyszer sem. (Szerencsések vagyunk!)

második

2011. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem volt semmilyen megérzésem. Épp mondtam a férjemnek nem érzem, hogy most sikerült volna, aztán másnap a mensi előtt 3-4 nappal pozit teszteltem.:) Az első tünet a mensi szerű fájás amikor meg kellett volna jönnie, farkaséhség és álomkór, elég gyakran elérzékenyültem.

Szerintem ezt nem lehet megérezni, max utólag bele magyarázni, hogy én éreztem.

Tehát nekem nem működött a megérzés mégis terhes voltam.

2011. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
Második vagyok még egyszer. Az lemaradt, hogy gyakori pisilés ingerem volt. A harmadik gyerekemmel konkrétan emiatt teszteltem, mert gyanús volt, hogy egyik éjjel 5x kellett kimennem. Másnap szép két csíkos lett, ebéd időben. (Addig gondolkoztam, hogy teszteljek-e...)
2011. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
71%

Aug. 8 körül lehetett a fogantatás napja, azokban a napokban volt egy nap, amikor kishíján elvesztettem az eszméletem a strandon, párom szerint csak a melegtől, de soha azelőtt ilyen nem volt.


Aztán aug. 18 körül erős menzis hasfájásom volt, én arra hittem azt, hogy a beágyazódás (pedig akkor már túlvoltunk ezen), majd aug. 25-én teszteltem pozitívat, 3 nappal a nemvárt előtt. Aznap is szédültem és fájt a hasam.

Émelygés és szagérzékenység csak 2-3 hét múlva kezdődött.


Lelkileg: volt egy nap a hónap közepén, amikor egyedül voltam itthon este, itt ültem a gép előtt, és olyan kihalt és sötét volt az egész lakás, már-már félelmetes, és akkor belémhasított egy gondolat, hogy de már nem vagyok egyedül...

Röpke érzés volt, de rögtön megnyugodtam.:)

2011. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm a sok választ,nagyon jó ezeket hallgatni:)

de jó nektek hogy elsőre sikerültek a gyerkőcök:) mi 5hónapja próbálkozunk voltam vizsgálatokon minden okés hogy jöhessen a baba de eddig nem jött.Remélem majd most:) már kb 4napja tul vagyok a peteérésen de lehet hogy 6napja tehát most várok és remélem nem fog megjönni 9.én:) köszi mindenkinek aki válaszolt és várom a további válaszokat:)

2011. nov. 29. 12:33
 8/62 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi megérzésem. Mensi előtt pár nappal kezdődött a szokásos mindjárt-megjön-érzés, úgyhogy én teljesen yugodt voltam, hogy na akkor most sem... már hozzászoktam a sikertelenséghez.

Csak aztán nem jött meg.

18+3 hkm

2011. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)
2011. nov. 29. 13:52
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok neked nagyon! Majd írd meg a jó hírt, jó?:)

6-os vagyok amúgy, és eszembe jutott még vm: nekünk amikor összejött, akkor soron kívüli pé-m volt, bő 1 héttel korábban, mint rendesen szokott lenni (genetikus állapította meg később, mert minden UH-n fejlettebb volt a baba a koránál) - szóval az ok, amiért becsúszott egy pé (szerintem), hogy aznap a párom khm... 4x is boldoggá tett, és csak után voltunk együtt, úgymond. Nem a baba miatt csináltuk, csak kísérletképpen.:))

2011. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!