Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/342 anonim ***** válasza:

Írj csak, azért jövök én! :)

Nos, erre legbiztosabbat csak orvos tudna mondani, megnézne ultrahangon, majd ha abból sem kap kielégítő magyarázatot, akkor elküld egy hormonprofilra. Nem szeretnél orvoshoz menni?

2011. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/342 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék orvoshoz menni!anyu azt mondta,hogy inkább az lehet a dologba,hogy fel vagyok fázva de nem is érzem!most sem vagyok igazán jó!
2011. okt. 20. 12:37
 83/342 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy csak most írok, most meg húgommal skype-oltam.


....ha meg tényleg lehetséges, hogy fel vagy fázva, akkor meg éppen azért kellene elmenni orvoshoz, hogy megtegye a megfelelő lépéseket. Abban megértelek, hogy senki se szívesen megy nőgyógyászhoz, de a jövőre való tekintettel ezt mégis csak meg kellene tenned. Valószínűleg nem örülnél neki, ha egy alattomos gyulladás következtében elzáródna, hegesedne a petevezetéked, ezzel kizárva a megtermékenyülés lehetőségét. Vagy egy esetleges méhen kívüli terhesség lehetőségét...

Azért gondold meg.

2011. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/342 A kérdező kommentje:
majd jövő héten kedden kérek idő pontot!és ha nem csinál semmit akkor keresek másik orvos!áprilisba voltam utoljára orvosnál akkor mondta,hogy várjunk 6 hónapot!na ez már letelt!
2011. okt. 20. 15:28
 85/342 anonim ***** válasza:
Rendben. :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd. Ha nem nagy kérés, ugye megírod? ;) köszi
2011. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/342 A kérdező kommentje:
oké!megírom!de még akkor is még durván 1 hét!nem tud úgy sem azonnal idő pontot adni sajnos!!
2011. okt. 20. 15:40
 87/342 A kérdező kommentje:
új hónap,új esélyek-hez nem jössz át??az a kérdés címe!!
2011. okt. 20. 15:57
 88/342 anonim ***** válasza:

Oké, köszi. :)

Oda most nem írok, éppen csak belekukkantottam, de majd ha több időm lesz, rácuppanok. :)

2011. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/342 A kérdező kommentje:
szeretettel várunk!csak majd mond már meg milyen néven írsz,hogy tudjalak azonosítani ha nem gond!oké?én nettus néven vagyok!meg zoknis a másik akivel beszélgetek!!
2011. okt. 20. 16:44
 90/342 anonim ***** válasza:
Okés. Én meg szoki8 vagyok. Akkor majd "beszélünk". :)
2011. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!