Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/342 A kérdező kommentje:
majd holnap találkozunk!!szép estét jó éjt!!nettus!!
2011. dec. 8. 18:09
 132/342 anonim ***** válasza:

Képzeld, most este elkezdett mensis érzés jönni a hasamba. Dolgozzanak csak a hormonok, bánom is én, de legalább legyen eredménye! ;)

Jó éjszakát neked is! ;)

2011. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/342 A kérdező kommentje:
szia!!mi zu veled!!nem tudom itt-e vagy de azért írok!!reggel mértem a hőm még mindig 36,6 volt se le se föl nem ment!!a hasam alja még mindig feszül!!te kivárod a 2 hetet??nekem nem szokott ilyen hosszúk lenni a ciklusaim!!max 32 napos!!mikor tesztelsz??nettus!!
2011. dec. 9. 07:51
 134/342 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az már jó, hogy legalább nem ment le a hőd! ;)

Háááát, nem hiszem, hogy kivárom a 2 hetet, 18-án már otthon leszünk, és akkor veszek egy tesztet. :)Persze addig még majd látom, hogy hogyan alakul a hőm....

Te hogyan tervezed?

2011. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/342 A kérdező kommentje:
szia!!jó,hogy itt vagy!!még nem igazán tudom!!nem gondolkoztam rajta!!nekem a ciklus.hu szerint 15-én kellene nem megjönni!!de kb.13-án max 14-én meg kellene jönnie ha 31 32 napot számolom!!de legalább 12 napot várok még!!még mindig feszül a hasam alja és tegnap este amikor együtt voltunk a párommal a bal oldali petefészkemnél fájt!!pedig mindig jobb oldalt szokott fájni!!ez normális??vagy most mi van?nem értem!!nettus!!
2011. dec. 9. 08:38
 136/342 anonim ***** válasza:

.....csak azt tudom mondani, hogy a ciklus.hu-ra ne hagyatkozz, főleg, hogy még nem is régóta vezeted rajta a ciklusodat. Minél több adatból kell neki kalibrálni, annál pontosabb eredményt fogsz majd kapni.

Nekem konkrétan dec. 12-re írja, de erre nem adok, mert látom, hogy semmi alapja nincs ezúttal.... Meg én 2 másik helyen is vezetem a hőmet, hogy jobban rálássak...

Az, hogy fáj a bal oldali petefészkednél, nyilván csak annyit jelent, hogy ebben a ciklusodban ott történt meg az ovuláció.

De most, hogy írod, erről jut eszembe, hogy képzeld, ma reggel nekem is itt, ahogy ültem a gépnél, többször is úgy beleszúrt a petefészkembe! De úgy voltam vele, hogy jól van, akkor legalább tudom, hogy munkálkodik... ;)

2011. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/342 A kérdező kommentje:
na örülök,hogy""működől""ahogy te fogalmaztál!!kb.2 éve vezetem a ciklus.hu-n a menszeszemet de 2 hónapja vezetek csak hőgörbét!!valószínű meg volt a pé-m és a tűszőrepedés is!!ugye??vegyem készpénznek??neked nincs sűrű pisilésed??tehát nem kell sűrűn pisilned??mert én állandóan oda rohanok!!legalább óránként!!nettus!!
2011. dec. 9. 09:06
 138/342 A kérdező kommentje:
bocs munkálkodik!!=mükődől!!
2011. dec. 9. 09:07
 139/342 anonim ***** válasza:

Szerintem veheted készpénznek, én legalább is erre tudok következtetni az általad leírtak alapján. ;)


Jaaaj dehogy nem!!! Egyszerűen megőrülök ettől! Napközben még nem is zavar annyira, de amikor éjjelente fel kell emiatt kelnem, azt nagyon utálom!!! No meg a melleim hatalmasak lettek. Ezzel mondjuk nincs is semmi bajom, de ezzel egy időben fájnak és nagyon érzékenyek! Ugyanakkor azt is tudom, hogy ezek a tünetek csupán a hormonok számlájára írhatók, remélhetőleg egyelőre! ;)

2011. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/342 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj a mellem!!nem tudom mire vélni!!nekem menszi előtt már legalább 1 héttel előtte fáj!!de múlt hónapba se fájt!!szerinted??akkor együtt pisilünk??már bocs a kifejezésért!!te is sűrűn mész pisilni ha jól értem!!ugye??
2011. dec. 9. 09:23
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!