Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/342 anonim ***** válasza:
Az idő hozta magával. Ahogy csak telt és telt eredménytelenül, valahogy világossá vált számomra, hogy ettől többet már nem tehetek, mert még ha fejre állok se akkor leszek terhes, amikor én azt kigondolom. Majd jönni fog. Ezt nem csak úgy a levegőbe mondom, hanem hiszem is, hogy így lesz. És ez valahogy nyugalommal tölt el.
2011. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/342 A kérdező kommentje:
menszesz előtt mindig idegesebb vagyok!!ezt már észre vettem!!de múlt hónapba is próbáltam nyugodt maradni és semmi jel nélkül puff megjött!!ja a hőm akkora már leeset!!így már sejtettem!!de semmilyen testi tünetem nem volt!!na akkor teljesen kiborultam!!síró görcsöt kaptam!!13-án jött meg de én ciklus.hu szerint 15-én jött meg!!de szerintem nem fogok rá adni mit mutat a gép!!
2011. dec. 9. 14:54
 183/342 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalmakkor gondolj arra, hogy na ez most így sikerült, de jön a tiszta lap, és újból neki lehet rugaszkodni a dolognak. Hátha segít... :)
2011. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/342 A kérdező kommentje:
de most nincs idegeskedés!!tehát nem vagyok ideges!!talán úgy vagyok vele úgy se sikerült most sem!!tehát már nem veszem a szívemre!!csak rossz volt,hogy megjött!!
2011. dec. 9. 15:11
 185/342 anonim ***** válasza:

Akkor jó, ha nyugi van. Most viszont ha nem haragszol, én lelépek, vasalnom kell.

Holnap azért jövök. És remélem, holnap még magasabb lesz mindkettőnk hője!!! :)

Szia

2011. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/342 A kérdező kommentje:
én is megyek kajálni majd reggel leszek!!már ma nem is leszel??
2011. dec. 9. 15:18
 187/342 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság? Milyen lett a mai hőd?
2011. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/342 A kérdező kommentje:
szia!!remélem itt vagy!!most értem haza kb.1 órája!!na hőm 36,4 volt reggel!!de kb.2 óra fel kellet kelnem pisilni és 3:40-kor kelek!!nem tudom így számít-e??!!neked milyen lett a hőd??remélem magas??nem igazán tudom mi van most!!várom a menszit!!úgy is meg fog jönni!!vagy szerinted most mi van!!
2011. dec. 10. 08:27
 189/342 A kérdező kommentje:
hahó itt vagy??vagy nem is beszélsz már velem??
2011. dec. 10. 12:56
 190/342 anonim ***** válasza:

Na most van egy csöppnyi időm.

Hát ez a mai hőd nem szimpatikus. :( Tényleg lehet, hogy mensi lesz belőle. :(

Az enyém ugyanannyi volt mint tegnap. Nem ment följebb, de legalább lejjebb se.... Hátha holnap már magasabb lesz. Hajnalban nekem is ki kellett mennem pisilni, én se szeretem, mert utána már nem úgy tudok visszaaludni.

2011. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!