Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/342 A kérdező kommentje:
jaja!!nem csipog 5 percig!!de eddig így mértem!!tudom nem jó!!ezért is mondom,hogy nekem nem jó az egész!!de tényleg nem mér tovább!!a nyákra a folyás értetted??
2011. dec. 13. 10:59
 232/342 anonim ***** válasza:

...érdekes...

Igen, nyákra a tojásfehérje-szerű folyást értettem. A legtermékenyebb nap a legjobb minőségű nyák megjelenésekor van. De amint megjelenik, érdemes akciózni. ;)

2011. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/342 A kérdező kommentje:
tudom nem számít de megmértem a hőm!!először 5 percig és utána csipogásig!!egy tízed volt a különbség!!25. és a 26. napon volt folyásom!!most meg megint egy kicsi!!
2011. dec. 13. 11:21
 234/342 anonim ***** válasza:

Nézd, mindjárt január, addig meg már vagy így vagy úgy, de csak kibírod valahogy. És akkor már majd az orvos megmondja, mi a helyzet.

Addig meg már szerintem ne ezen kattogjon az agyad. Itt jön a karácsony, vedd fel a hangulatát, most inkább erre koncentrálj, tedd félre most ezt a baba-témát.

2011. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/342 A kérdező kommentje:
hát az lesz!!bár én nem igazán nevezném karácsonynak ami nálunk szokott lenni!!na mindegy!!nem akarok anyósomékhoz menni!!ez van!!túl akarom élni az egészet!!alig várom,hogy egy kicsit pihizzek!!hosszú volt ez a év!fárasztó volt!!nem akarok babázni!!
2011. dec. 13. 11:47
 236/342 A kérdező kommentje:
ja most nem azért mértem meg a hőmet,hogy bizonyítsam,hogy magas!!hanem azért,hogy hiába mérem 5 percig vagy akár meddig elég ha csipogásig mérem!!úgy is annyit fog mérni
2011. dec. 13. 11:49
 237/342 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem varázsolod te a karácsonyt olyanná, amilyenné szeretnéd? Felnőtt vagy már, megteheted. :)

Mi is anyósomékhoz megyünk, de már alig várom! 3 hetet fogunk náluk tölteni, de már vagy 1 hete arról skype-olgatunk, hogy milyen sütiket süssünk, milyen ételeket készítsünk.

Ők maguk nem igazán szoktak karácsonyfát állítani kettejükre, de most mondtuk nekik, hogy majd mi a férjemmel felállítunk egyet. :) Csak nem borítja fel a kutya...

Meg imádom, ha halkan szól a karácsonyi zene is vacsora közben, ezért összeszedtem egy csomót youtube-on lejátszási listába, legtöbbször az szokott szólni. Én nagyon szeretem ezt az időszakot. :)

Miért nem akarsz anyósodékhoz menni? Ők egyébként messze laknak tőletek?

2011. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/342 A kérdező kommentje:
nem is anyósomékkal van baj!!az egésszel!!szeretem őket!!csak sógornőm most szült és én nem akarok babázni!!egészséges féltékenység!!vagyis remélem!!szep.25-én született meg a keresztfiunk Kevin!!csak így rossz haza menni hozzájuk!!érted?valahol feszélyez az egész dolog!!furcsa el se tudom mondani milyen érzések kavarognak bennem!!
2011. dec. 13. 12:07
 239/342 anonim ***** válasza:

Aaaa így már más a helyzet. Abszolút megértem, hogy rosszul esik neked. :(


Most lelépek főzni, meg bőröndöt pakolászni, de később még visszanézek.

2011. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/342 A kérdező kommentje:
oké!!nem igazán lehet elmondani mit is érzek meg mit gondolok erről az egészről!!csak tök jó lett volna úgy haza menni,hogy jön a másik unoka!!vicces lett volna!!nem tudom mit szóltak volna hozzá!!akkor így ne is mérjem a hőm??vagy most mit csináljak??úgy is ha ott vagyunk nem fogom mérni!!
2011. dec. 13. 12:18
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!