Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/342 A kérdező kommentje:
szia!!örülök,hogy fent van a hőd!!velem nem sok minden van!!még mindig lent van a hőm!!36,3 volt!!de még nem jött meg!!nem tudom mi van!!egy pirinyó vérecske már volt de nem mondanám vérzésnek meg vérnek!!nem is görcsölök!!szerinted most mi van??meg fog ezek szerint jönni ugye??na mindegy!!
2011. dec. 14. 08:08
 252/342 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért legyetek együtt a pároddal, hátha kései pé-ről lesz majd szó! Még akár az is lehet... ;)
2011. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/342 A kérdező kommentje:
szerintem ha volt is pé-m már meg volt!!de sajnos nem tudom!!még várok mi lesz belőle!!3:40-kor keltem azóta még nem jött meg!!remélem több vérecske nem lesz!!mitől lehetett ez??mert ha tényleg akkor volt a pé-m amikor gondolom még csak 7 nap telt el!!érted??amúgy hogy vagy??nem érzel semmi tünetet??vagy valamit??
2011. dec. 14. 08:25
 254/342 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az nem az volt. Ha az lett volna, akkor a hőd fent is maradt volna!

Érni éppen elkezdhetett a pete amikorra bejelölted az "ovulációs fájdalmat", de pé akkor szokott lenni, amikor esik egy szépet a hőd. Ezt kísérheti pecsételő vérzés is, akkor ez általában jót szokott jelenteni! :)

Azért mondom, hogy legyetek együtt, nehogy aztán utólag igazolódjon be, hogy ez most tényleg pé, csak lemaradtatok róla, mert kötötted az ebet a karóhoz, hogy neked már megvolt a pé-d. Szorítok neked!


Nekem nincs semmi plusz tünetem, hanem éppen az tűnt fel, hogy pár napja nem fáj a csípőm meg a hátam alsó része. :)

2011. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/342 A kérdező kommentje:
én már letettem az egészről!!nem adtam fel de elég volt az egészből!!bocs,hogy így írom de csak még a wc papíron van egy nagyon kicsi vérecske!!nem mondanám vérzésnek!!remélem így marad!!
2011. dec. 14. 08:51
 256/342 anonim ***** válasza:

Sose csüggedj! Inkább keress rá neten a "vérzésre pé-kor", és majd látod, hogy lehet, hogy éppen most vagytok a legesélyesebbek!

HA tényleg most van pé-d, akkor jön az ovuláció és a hőemelkedés is!!! Drukkolok! :)

2011. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/342 A kérdező kommentje:
az tudom,hogy tüsző repedéskor leesik a hő meg akkor is ha a beágyazódás megtörténik(és vérzés elő fordulhat)de a pé-nél is lehet vérzés!!az a érdekes nekem nem volt még ilyen!!feltételezem ha nem lesz több vér nem jön meg!de lehet megjön!!32 napnál tartok!!vagy ennyire kitolódott a ciklusom!! ez durva!!
2011. dec. 14. 09:09
 258/342 anonim ***** válasza:

Beágyazódás miatt nincs hőleesés, már írtam. Az annak a bizonyos 2. ösztrogénhullámnak a következménye, ami ovuláció után 6-7-8 nappal jelentkezik. Ami történetesen egybeseHET a beágyazódás megkezdődésével, de nem magával a beágyazódással, mivel az is egy önmagában több napot igénylő folyamat. Pecsételő vérzés viszont jelentkezHET!


Hány naposak is szoktak lenni a ciklusaid? És mióta rendszeres?

2011. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/342 A kérdező kommentje:
átlagosan(a ciklus.hu szerint 32 napos)és januártól mondanám rendszeresnek!!vagy is minden hónapba meg volt kivéve augusztust mert akkor teljesen kimaradt!!
2011. dec. 14. 09:40
 260/342 anonim ***** válasza:

....az is lehet, hogy ez megint egy "kimaradós" ciklus lesz...

HA csak holnaptól fel nem megy a hőd. ;)

2011. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!