Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/342 A kérdező kommentje:
nem vitatkozni akarok!!erről szó sincs!!a pecsételés,barnázás nem feltétlenül jelentkezik beágyazódásnál!!akkor ezek szerint nem is volt pé-m!!meg nem is jó helyre húzta be a gép a pé-met!!ha viszont jó helyre akkor 6 napnál tartok!!érted??nem akarok veled vitatkozni csak érdeklődök!!nekem nem olyan hosszú a ciklusom mint neked!!remélem nem haragudtál meg!!bocsi
2011. dec. 13. 09:39
 222/342 anonim ***** válasza:

Bocsánat, egy szóval se írtam, hogy feltétlenül jelentkezik! Azért hidd el, van már jó pár év tapasztalatom e téren, és azért némi tárgyi tudásra is szert tettem az idők folyamán.

Elszomorítani nem akarlak, de eléggé sanszos, hogy ebben a ciklusodban nem történt meg az ovuláció. Ennyi.

Azt meg, hogy a gép hová húzta be a pé-t, figyelembe se vedd, mert utólag már nem kalibrál, pedig éppen az lenne a lényeg....

Csak összehasonlításul belinkelem a mostani ciklus.hu-s hőgörbémet is, hogy lásd a különbséget a fertility-ssel összevetve.

[link]


Valahogy elfelejtette korrigálni a pé időpontját. ....mint mindig. Éppen ezért vezetem -mint már írtam is korábban- 3 helyen. Abból már csak ki lehet deríteni valamit....


Egyébként nincs miért megharagudnom. Attól, hogy a ciklusaim hosszabbak, még lehet nagyobb rálátásom a dolgokra. De ha te még nem akarsz kilépni az önámítás fázisából, akkor én itt nem sokat tehetek...

2011. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/342 A kérdező kommentje:
én nem akarom magam önámítani!!erről szó sincs!!lehet ez a reggeli hőmérőzést nem nekem találták ki!!már csak azért is mert nem mindig tudok 5,6 órát aludni!!múlt hónapba szépen felment a hőm és mikor megjött reggel leeset!!én nem vezetem máshol a hőm!!de szerintem nem is fogom!!mert csak teljesen összezavar!!meg nem is hiszek benne!!
2011. dec. 13. 10:11
 224/342 A kérdező kommentje:
ja és ilyenkor már meg szokott jönni!várom,hogy megjöjjön!!vagy lehet késni fog!!nálam nem lehet tudni!!
2011. dec. 13. 10:13
 225/342 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem hiszel benne, még a szervezet hőemelkedéssel-csökkenéssel reagál a különböző hormonok szintjének változására. Az meg már más történet, hogy te nem tudod rendesen mérni (akár önhibádon kívül, akár nem), így nyilvánvalóan nem is kaphatsz róla reális képet, ami meg még a kedvedet is elveheti a folytatástól. Bááár éppen az előbb írtad, hogy a múlt hónapban szépen felment a hőd.... Akkor nyilván tudtad mérni.

Nekem már a napi rutinomhoz tartozik, a telóm be van állítva 5:55-re és 6:00-ra évek óta, non stop. 5:55-kor már nyúlok is a hőmérőért, aztán amikor 6-kor megint jelez a telefonom, kiveszem a hőmérőt és ennyi. Hétvégén ugyanígy, azzal a különbséggel, hogy a mérést követően visszaalszom, ameddig jólesik. Úgy vagyok vele, valamit valamiért.

Neked pé előtt nincs tojásfehérje-szerű nyákod? Mert akkor még esetleg ezt lehetne "csekkolni", esetleg a méhszáj helyzetét lehet még figyelni...

2011. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/342 A kérdező kommentje:
én digitális hőmérővel mérem nyelv alatt!!jaj annyi mindent írtál,hogy nem is tudom hol kezdjem!!csak én azt vettem észre,hogy(lehet hülye vagyok meg ilyenek)de csipogásig mér a hőmérő és utána nem mér tovább!!meg volt olyan,hogy alig vártam,hogy leteljen a csipogás és irány a wc!!reggel én is azzal kezdem a napot,hogy nyúlok a hőmérőért!!DE csak az a baj ezzel,hogy nem is tudom hányszor csörög a telom meg 5 percenként hogy el ne aludjak!na ez van!!
2011. dec. 13. 10:37
 227/342 A kérdező kommentje:
ha nyákra a folyást érted akkor igen!!pl.most biztos volt 25.napon és utána is!!utána pedig szárazság!!nem annyira,hogy fájjon vagy kellemetlen de ahhoz képest elég száraz voltam 25. naphoz képest!!ez lemaradt!!
2011. dec. 13. 10:41
 228/342 anonim ***** válasza:

Én is digitálissal mérem, csak hüvelyben. Még vissza is szoktam szunnyadni az alatt az 5 perc alatt, azért is állítottam be a 2. ébresztőt is anno.

...akkor végül is lehet, hogy te nem is mindig ugyanaddig méred a hődet?

2011. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/342 A kérdező kommentje:
végig hagyom,hogy csipogjon!!addig nem szoktam kivenni!!
2011. dec. 13. 10:46
 230/342 anonim ***** válasza:
De hát az nem csipog 5 percig. Vagy ezt most nem értem...
2011. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!