Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/342 A kérdező kommentje:
nekem se tetszik a hőm de ez van!!egész nap nem voltam jól!!nem éreztem jól magam!!!nap közbeni hőm 36,3 ,36,6 36,7!!de már nem reménykedek!!mert olyan görcs szerüim vannak!!bár nem tudom!!
2011. dec. 10. 18:00
 192/342 anonim ***** válasza:
Szia! Na megint itt vagyok. Hogy alakult a hétvégéd? Hőd?
2011. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/342 A kérdező kommentje:
szia!!veled mizus??alig vártam,hogy írj!!köszi viszonylag jól telt a hétvégém bár szombaton nem igazán éreztem jól magam!!elfogott a gyengeség,fáradság meg ilyenek!!sűrűn járok pisilni folyásom az nincs igazán semmi tünetem nincs legalább is menszi jel nincs!!tegnap 36,8 volt de soká keltem fel ma pedig 36,6 volt!!nem tudom most mi van!!
2011. dec. 12. 09:01
 194/342 anonim ***** válasza:

Na az jó, hogy legalább nem jött meg! Ha addig se jön meg, akkor úgy 10 nap múlva tesztelsz? Vagy hogy tervezed?

Az én hőm belőtte magát 36,7-re. Bár tegnap 36,9 volt, de előtte 4 napig 36,7 volt szintén.... Ez ilyen. Csak lentebb ne menjen! ;)

2011. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/342 A kérdező kommentje:
neked sokkal magasabb a hőd!!még nem gondolkoztam mikor tesztelek!!egyáltalán érdemes??mert már az se tudom??!mikorra nem várod??
2011. dec. 12. 09:12
 196/342 anonim ***** válasza:

Az én hőgörbém most így néz ki:

[link]


Ez alapján szerintem 20-án kéne "nem megjönnie".


Te belinkeled a hődet?

2011. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/342 A kérdező kommentje:

nekem ha tényleg 25.nap volt a pé-m 22-én kellene nem megjönnie!!de most valóba volt pé-m??már nem tudom!!hiába vettem ki az ovu fájdalmat(mert azt is bejelöltem)akkor is 25.napra tette a a pé-met!érted??

[link]

na te látsz valamit??mert teljesen elbizonytalanodtam!!ja és nem tudom írtam-e már nincs semmi folyásom!!pedig ha jól emlékszek nekem már ilyenkor szokott!!te hogyálsz a folyással??

2011. dec. 12. 09:26
 198/342 anonim ***** válasza:

Hát eddig így ránézésre szerintem akkor volt pé-d, amikorra behúzta. Csak az is kehet, hogy lassabban termelődik a progeszteron, ami megemeli a hőt. Erre itt is van példagörbe, amit mindjárt belinkelek neked. (de lehet, hogy már láttad...)

"A luteális szakasz túl rövid" alatt a 2. görbére gondoltam konkrétan. Görgess le, az oldal második harmadánál van kb.

[link]


Nekem krémes fehér folyásom lett, de ez most azért nem újdonság, mert az ezt megelőző ciklusomban is jelentkezett...

2011. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/342 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit mondjak!!már az oldalt régebben én is megtaláltam!!köszi amúgy az oldalt!!7,8 nap múlva szerintem már lehet tesztelni nekem mert akkor már 37,38 napnál tartok!!persze ha addig meg nem jön!!valami jel vagy tüneted van??egyáltalán az alap hőmet jól húzta be??mert azt is kétlem!!
2011. dec. 12. 09:55
 200/342 anonim ***** válasza:

Szerintem jól húzta be, mert a follikuláris szakaszban 25 nap alatt csak kétszer volt 36,6 a hőd, most meg a luteálisban CSAK 5 nap alatt, MÁR háromszor!!! ;)

Egyébként igazad van, már akár 1 hét múlva is lehet tesztelni, ha addig nem jön meg. De szorítok ám!!!! :)


Nekem azon kívül, hogy fájnak, meg hatalmasra püffedtek a melleim, semmi más "tünetem" nincs. De ez nálam a ciklus 2. felében szinte mindig így szokott lenni, ezért nem is csodálkozom rajta...

2011. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!