Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/342 A kérdező kommentje:
semmi se történt igazán csak egy női megérzés!!ja igen tényleg korai lenne 7 nap múlva tesztelni!!nem görcsölök de ha jól emlékszek múlt hónapba is így volt!!de nem biztos!!bár a hőgörbém elég furi!!nem tudom!!nem fogom tudni kivárni a ciklus 40-dik napjáig!!mert ha tényleg tegnap volt a pé-m +14 nap az 40 nap.akár hogyan is számolom!!érted??te hányadik ciklus napon tesztelsz??én már rég teszteltem volna!!ja és rám szokott jönni ilyen tájt egy kis dili!!tehát teljesen elbizonytalanodok meg úgy is megjön meg komoly bajom van!!bocsi érte!!nem szándékos!!
2011. dec. 9. 13:10
 172/342 anonim ***** válasza:

Nekem a 47.cn-on kellene majd tesztelnem (ha 14 napos luteálissal számolok), azaz dec. 21-én, de azt nem várom ki.

:)

2011. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/342 A kérdező kommentje:
és akkor mikor tesztelsz??egy nap van köztünk akkor!!mert nekem 22-én telik le a 40.nap!!tesztelünk együtt??vagy most mi lesz??
2011. dec. 9. 13:23
 174/342 anonim ***** válasza:
Ha a doktornő nem tud elvállalni az ünnepek előtt, akkor majd 19-én csinálok egy tesztet kíváncsiságból. :)
2011. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/342 A kérdező kommentje:
és a doktornő nem mondta miért ilyen hosszúak a ciklusaid??amúgy minden rendbe van veletek??rendszeresen jársz dokihoz??hát én nem is tudom,hogy egyáltalán reménykedjek -e!!
2011. dec. 9. 13:32
 176/342 A kérdező kommentje:
pill!!mindjárt jövök csak össze rakom a rakott krumplit!!na ezt jól megírtam!!remélem itt leszel még!!???
2011. dec. 9. 13:34
 177/342 anonim ***** válasza:

A dolog ott gyökerezik, hogy nekem soha nem volt normális ciklusom. Még jó, ha egyáltalán ciklusom volt. Megjártam a problémával jó pár orvost, de mindegyik elbagatellizálta a dolgot. Már amikor kb. 20 évesen ezzel a problémával mentem orvoshoz, csak annyit mondott, hogy majd beáll! NO COMMENT!

Fogamzásgátlóval próbálta beállítani, de nem hozott sikert.


Aztán egyik orvos követte a másikat, gyógyszer gyógyszer hátán, vizsgálatok, műtétek... aaah, nagyon hosszú lenne leírni az egész történetet, lassan már egy könyv is megtelne vele.

Aztán valahogy kikötöttem ennél a doktornőnél, de addigra már hellyel-közzel kezdett kialakulni a ciklusom "rendszeressége". Végül is jobb később, mint soha! :)


Utoljára idén áprilisban voltam nála, amikor elvetéltem. Azóta meg -miután külföldre költöztünk- nem tudtam menni hozzá. Bár nem is lett volna miért konkrétan.

Most viszont azt hiszem aktuális lesz mennem.

És te hogy állsz a dokikkal?

2011. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/342 A kérdező kommentje:
én nekem nem igazán van jó tapasztalatom!!bár ez az orvos(férfi)legalább nem volt bunkó!!azt mondta mikor legutoljára voltam nála fél év után menjek vissza hozzá!!már letelt!!na mindegy!!nekem se sok értelme lett volna vissza mennem mert ahogy írtam már nem igazán voltunk együtt a párommal!!ja azt hozzá teszem baba ügybe mentem hozzá!!de akkor még hülyén jött meg!!mármint a ciklus.hu-n jelölt egy dátumot és biztos nem akkor jött meg!!bár most is hosszú a ciklusaim (átlagosan 32 naposak)de már kb.2,3 nap eltérés van!!+,-pl.múlt hónapba hamarabb jött meg mint ahogy a gép bejelölte!!
2011. dec. 9. 14:22
 179/342 anonim ***** válasza:
De legalább most már gyakrabban együtt tudtok lenni. Ez majd meghozza az eredményt! ;)
2011. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/342 A kérdező kommentje:
az biztos!!tök más lett a kapcsolatunk!!érdekes különben!!sokkal máshogyan viszonyulunk egymáshoz ő is meg én is!!hogy tudsz ilyen türelmes és nyugodt lenni??nem szemrehányásképp mondom!!de az írásaidból ezt veszem ki!!
2011. dec. 9. 14:33
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!