Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/342 A kérdező kommentje:
na szia!!mizus??van valami fejlemény??leeset a hőm!!36,3 volt!!akkor ezek szerit meg fog jönni??már végképp nem tudom mi van!!ha 25.napon volt a pé-m akkor már 5 nap telt el azóta!!beágyazódás??vagy menszi??döntsem el!nem érzem,hogy meg fog jönni!!nem görcsölök semmi!!írj!!!
2011. dec. 13. 07:53
 212/342 anonim ***** válasza:

Úúú, hát most már én se tudom, mi történik nálad. De nagyobb a valószínűsége, hogy vérzés lesz belőle. :( Bár ne legyen igazam.

Nekem ma föntebb ment a hőm 1 tizeddel.

2011. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/342 A kérdező kommentje:
szia!!örülök,hogy felment a hőd!!bár még nem jött meg(és halkan mondom még nem görcsölök)már elkönyveltem,hogy ma biztos meg fog jönni!!még semmi!!
2011. dec. 13. 08:34
 214/342 anonim ***** válasza:

De ha azt nézzük, akkor a bizonytalanságtól még az is jobb,ha megjön. Mert akkor legalább tiszta lappal lehet kezdeni a következő ciklust.

Te hogy gondolod?

2011. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/342 A kérdező kommentje:
igen!!igazad van!!de elegem van a új hónapokból!!már bocs!!neked a pé után nem eset le a hőd??ha igen akkor mikor??
2011. dec. 13. 08:45
 216/342 anonim ***** válasza:

Így néz ki az aktuális hőgörbém:

[link]


HA ebben a ciklusban sikerrel jártunk, akkor még majd csak holnap vagy utána kerülne sor a beágyazódásra....

2011. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/342 A kérdező kommentje:

értem!!én akkor nem is reménykedek!!elég hülyén alakult ez a ciklus!!múlt hónap nem ilyen volt!!

ez a múlt hónap:

[link]

ez meg a mostani::

[link]

elég lapos!!ezért sem értem!!

2011. dec. 13. 08:58
 218/342 anonim ***** válasza:

Hát ez most tényleg elég rendhagyóan alakult nálad, de azért ne ess kétségbe, nem egyedi a problémád, bár tudom, hogy ez nem vigasztal.

Engem se szokott... De én tudnék neked olyan hőgörbéket mutatni -amiket én produkáltam az elmúlt évek alatt-, hogy el se hinnéd. DE már jó úton haladok... :)

2011. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/342 A kérdező kommentje:
ha azt vesszük alapul hogy rendszeres lett a menszim az már valahol jó!!nem??kb. ma vagy holnap kellene megjönnie!!teljesen pontos!!feltételezem ha ma vagy holnap megjön!!sajnos!!utálom az egészet!!pedig már megfogadtam magamnak,hogy nem foglalkozok a baba prójektel!!akkor ez nem lehet beágyazódás ha jól értem??bocs a hülye kérdésért!!
2011. dec. 13. 09:13
 220/342 anonim ***** válasza:

Persze, az már jó, hogy legalább van rendszeresen menzeszed, amiből ki lehet indulni. Viszont a beágyazódást kizárhatjuk, mert a hőleesés nem azt hivatott jelezni, hanem az a 2. ösztrogénhullám következménye. Az meg csak egy dolog, hogy a két történés szinte ugyanakkorra datálható.

A beágyazódás gyanújele a barnázás/pecsételés szokott inkább lenni.

2011. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!