Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/342 anonim ***** válasza:

....nem tudom.... Lehet, hogy csak simán változik a szervezeted, a reakcióid bizonyos dolgokra. Elvégre minden változik... És azt is olvastam vhol, hogy az emberi szervezet 7 évente megújul.... vagy vmi ilyesmi.... Pontosan leírni nem tudom, de érdekes volt olvasni.

Egyébként magam is felfedeztem egy újdonságot, ami az előző ciklusomnál jelentkezett először. Azt, hogy éjjelente fáj a hátam alsó része, meg a csípőm, akárhogy fordulok. De mindig csak a ciklus 2. felében.... Érdekes. Vagy csak öregszem... :DDD

Igen, én is sűrűn járok pisilni.

2011. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/342 A kérdező kommentje:
na ezt még nem hallottam amit írtál!!de az biztos,hogy nekem a menszesz görcsök csak 2 havonta jelentkeztek+mell fájdalom!!na most kellene pont erősnek lennie!!ha megkérdezhetem te hány éves vagy??nem is igazán figyeltem régebben a testem így arra se gondoltam,hogy a ciklus vége fele is lehet pé-m!!nekem ciklus vége fele vagyok én számításom szerint!!de kiderült nem is így van!!érted?mert tuti nem fog még megjönni mert nem görcsölök!!még én számításom szerint 4 napom lenne ebből a ciklusból!!de tuti ki kell várnom a 12 napot legalább!!ha addig nem jön meg!!remélem nem fog!!
2011. dec. 9. 09:49
 143/342 anonim ***** válasza:

Egy kérdés először. Neked mindkét petefészked rendben van? Nézték már uh-val vagy laparoszkópiával?

És valóban vannak rendhagyó esetek, amikor a ciklus végefelé következik be a peteérés. Sok ilyenről lehet akár itt is olvasni, de gondolom, már te is találkoztál hasonlóval... Tesztelned valóban nem érdemes még egy ideig, de remélem, amikor sor kerül rá, megosztod velem is a pozitív eredményt!!! ;)

Én 36 éves vagyok. És te mennyi idős vagy?

2011. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/342 A kérdező kommentje:
először is tudom el kéne mennem nőgyógyászhoz ha leírom mikor voltam utoljára dokinál!!de ahogy írtam már nem sűrűn voltunk együtt a párommal így nem csodálkozok,hogy nem lettem még terhes!!áprilisba voltam utoljára dokinál de akkor nem igazán állt még be a menszim!!most már elég rendszeres!!előtte pár hónappal talált cisztát ami áprilisra eltűnt!!de nem mondta a doki hogy valami szervi bajom lenne!!de azóta augusztus kivéve rendszeres a menszeszem!!én jövő hó 21-én leszek 30 éves!!ja az elejét ne értsd félre mármint tudom dokihoz kellene mennem mondatot!!mindenki ezt mondja!!azért írtam így!!bocsi!!
2011. dec. 9. 10:10
 145/342 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs semmi baj. Az orvosok is azt szokták mondani, hogy HA 1 év rendszeres házasélet mellett nem jön össze a baba, akkor kell elkezdeni a célirányos kivizsgálásokat.... Ti még ebben bőven benne vagytok... De amire a cél érdekében érdemes odafigyelned, hogy az együttléteitek NE korlátozódjanak le a vélt peteérés időszakára, főleg, hogy most kiderült, valószínűleg nem is akkor van, amikorra eddig gondoltad. Így nem csoda, ha eddig eredménytelennek bizonyultatok. Vagy van vmi akadályozó tényező, ami miatt nem tudtok sűrűbben együtt lenni?
2011. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/342 A kérdező kommentje:
mind a ketten korán kelünk 3:40-kor kelek én a párom 3:30-kor meg anyukám a másik szobába van!!de most már a páromat nem zavarja!!eddig ez is közre játszott!!meg mire oda kerülne a sor,hogy gyerünk csináljuk addigra vagy elmegy valamelyikünknek a kedve vagy elalszik!!meg anyukám is!!ezért volt eddig,hogy csak hétvégén csináltuk!!de már ilyen nincs!!olyan jó!!megoldottuk!!neked nincs hányingered??mert nekem két napja reggelente van!!
2011. dec. 9. 10:31
 147/342 anonim ***** válasza:

Jaaa, értem.

Nem, nekem nincs hányingerem. Szerencsére. Meg az nálam peteéréskor szokott lenni. Furcsa, de így van.

2011. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/342 A kérdező kommentje:
nem tudom biztosra,hogy hány napja van hányingerem csak ma ez valahogy feltűnt!!ja az elfelejtettem írni ,hogy a 11 cn(ciklus napon )is ilyen tüneteim voltak csak akkor azt hiszem a jobb oldali petefészkem fájt +mellbimbó érzékenység is társult hozzá!!a mellbimbóm most nem fáj és nem is érzékeny csak egy párnapja volt egy kicsit érzékeny!!
2011. dec. 9. 10:46
 149/342 anonim ***** válasza:
Belinkeled az aktuális hőgörbédet? Megnézném. :)
2011. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/342 A kérdező kommentje:

oké!! [link]

én nem sok mindent tudok leolvasni belőle!!hátha neked sikerül!!ja amúgy én nem nagyon értek a hőgörbékhez!!

2011. dec. 9. 10:57
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!