Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/342 anonim ***** válasza:

Ja, még egy információ. Abban az esetben, ha a peteérés nem éjszaka történik, akkor az a tipikus hőleesés természetesen nem mutatkozik meg a hőgörbén.

....ilyen is előfordulhat, bár nem ez az általános.

2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/342 A kérdező kommentje:
ismerem az oldalt!!teljesen össze zavarodtam!!amibe eddig biztos voltam az most már nem vagyok biztos!!na ezt jól megfogalmaztam!!a lénye vagyis amit írni akartam sokat olvasgatok ebbe a témába de annyi minden írkáltak itt ,hogy már nem tudom mit higgyek!!
2011. dec. 8. 13:44
 113/342 anonim ***** válasza:

Akkor azt hiszem, az lenne a legokosabb, ha konkrétan orvosnak tennéd fel azokat a kérdéseidet, amelyeket homály övez, mert azért lássuk be, ezen az oldalon legtöbben laikusok vagyunk több-kevesebb tárgyi tudással, leginkább saját tapasztalattal. ....És mivel "csak" emberek vagyunk, ezért nyilván nem is működünk egyformán, kinek hamarabb emelkedik a hője, kinek később, kinek hosszabb a ciklusa, kinek rövidebb.... és sorolhatnám.

Belinkelek még egy oldalt -bár ezt meg gondolom, még jobban ismered-, itt aztán tényleg megtalálható mindenféle görbe....

[link]

2011. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/342 A kérdező kommentje:
pill!!nem soká újra leszek!!persze ha akarsz velem beszélgetni!!most ebédelünk mert a párom most jött haza !!léci válaszolj!!
2011. dec. 8. 14:01
 115/342 A kérdező kommentje:
ja ilyen görbével ami nekem most volt,van nem is reménykedek!!
2011. dec. 8. 14:04
 116/342 anonim ***** válasza:
Okés, nekem most úgyis főznöm kell. De majd közben azért idenézek... :)
2011. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/342 A kérdező kommentje:
köszi,hogy írsz!!
2011. dec. 8. 14:05
 118/342 anonim ***** válasza:
Mondom, szerintem még csak most lesz pé-d, úgyhogy HAJRÁ!!! :)
2011. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/342 A kérdező kommentje:
lehet,hogy eddig ezért nem jött össze a baba??a ciklus.hu szerint 1-jén volt a pé!!de tuti nem akkor volt!!most úgy érzem mintha szét akarnék szakadni!!nagyon feszül alul a hasam!!nem tegnap volt inkább a pé-m mert mára felment 36,3-ról 36,6-ra!!bocs,hogy érthetetlen vagyok!!nincs még késő az együtt lethez??nettus!!
2011. dec. 8. 14:46
 120/342 anonim ***** válasza:
Ma még nagyon is aktuális, nincs késő hozzá, úgyhogy nosza!!!! ;)
2011. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!