Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/342 A kérdező kommentje:
oké!
2011. okt. 20. 17:27
 92/342 A kérdező kommentje:
haho itt vagy??
2011. okt. 21. 16:05
 93/342 A kérdező kommentje:

na sziasztok!!új hónap van megint!!ugyan úgy mérem a hőm!!csak az a problémám,hogy semerre se megy a hőm!!de nem tudom miért??segítsetek!!

[link]

előre is köszönöm!!

2011. dec. 6. 08:45
 94/342 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy még csak ezután lesz peteérésed. Nálam ez elég gyakori, "megnyugtatásul" belinkelem az én utolsó ciklusomat:

[link]

2011. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/342 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!nem tudom itt-e vagy de azért írok!!ma 36,6 volt a hőm !!tegnap meg előtte csak 36,3!!szerintem meg volt a pé-m!!de nem biztos!!eddig minden reggel volt folyásom inkább krémesnek mondható ami mára csökkent!!szinte elmúlt!!tudom a folyás nem jelent semmit de ez valahogy feltűnt és talán más mint ami előző hónapba!!mell fájdalom nincs(igaz múlt hónapba sem volt)hasszurkálódást most kezdem érezni!!szerinted??
2011. dec. 8. 10:46
 96/342 anonim ***** válasza:

Akkor úgy gondolom, hogy a petéd megérett, és most következik az ovuláció! Szóval MOST kellene akciózni!!! ;)

A hődnek viszont még föntebb kellene mennie -és maradnia is- ahhoz, hogy biztonsággal kijelenthessük, megtörtént az ovuláció.

Egyébként mi az a 35,8-as hő? Szokott máskor is lenni ilyen?

2011. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/342 A kérdező kommentje:
a 35,8 hő az egy kb.3 órás alvás eredménye és ezért piros!!nem tudtam 5,6 órát aludni!!de hogyan lehet ilyen soká szerinted a pé-m??ma vagyok a ciklus 26 napján!!és átlagosan 32 napos a ciklusaim!!akkor mikor fog megjönni??ja és soha nem szokott ilyen alacsony lenni a hőm csak a menszesz után és a következő napokba!!én azért gondoltam,hogy a 17.napon volt a pé-m!!
2011. dec. 8. 11:19
 98/342 anonim ***** válasza:

A 17. napon mért hődet ne vedd figyelembe, pont te írtad, hogy csak nagyon keveset tudtál aludni. A másik dolog ami bizonyítja, hogy nem akkor volt pé-d, hogy az azt követő időszakban nem emelkedett meg az alaphőd. Ebből kiindulva vagy kitolódik vmi miatt a peteérésed, vagy egyszerűen ez egy anovulatorikus ciklus.

Ha anovulatorikus, akkor kb. 1 hét múlva fog megjönni.

2011. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/342 A kérdező kommentje:

ezt a szót még nem halottam!!tehát lehet nem is volt pé-m eddig vagy csak még most fog lenni??vagy nem is lesz??jól értem??a ciklus 11.napjánál éreztem ovu tüneteket!!csak én korainak gondoltam !!ovu fájdalom alatt értem a mellbimbó érzékenységet hasszurkálást!!vagy nem ez a ovu jele??

fel rakom az előző hőgörbémet!!

ez a hónap teljesen más!!

[link]

ti is tervezitek a babát??vezeted még a hődet??vagy van terhes görbéd?

2011. dec. 8. 11:49
 100/342 anonim ***** válasza:

Nos igen, előfordulhat, hogy adott ciklusban elkezd érni a pete, jönnek is a tünetek amik ilyenkor szoktak, DE az érett petesejt valami miatt mégsem szabadul ki a tüszőből (különböző hormonok és visszacsatolások játéka), így folytatódik a ciklus, de a szervezet csak próbálkozik, és bár megkésve, de útjára enged egy érett petesejtet.

Ma már belinkeltem egy ilyen görbét, azon jól láthatod, hogy a szervezetem a 18-25. ciklusnap között próbálkozott egyszer, de nem sikerült neki, majd ezt követően tojásfehérjés nyákkal megint a 45-47 napon nekidurálta magát, és azt követően jól láthatóan meg is emelkedett a hőm.

Mi is babát tervezünk, és éppen azért is vezetem a hőmet (többek között), mert évekig sikertelenek voltunk....

2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!