Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/342 anonim ***** válasza:
Tesztelhetnék már, de még nem tettem. Az elmúlt 7 év során annyiszor kaptam már magas labdát, és ütöttem le túl korán, hogy mostanra már belefáradtam.... Főleg, hogy mindannyiszor csalódás lett a vége, még amikor pozitívak lettek is a tesztek.... Persze természetesen nagyon kíváncsi vagyok, de.... kicsit félek is az eredménytől.... Ha most lenne pozitív, azt se tudnám hirtelen, hogy hova is menjek, mit is intézzek.... Még csak 2,5 hónapja vagyok ebben az országban, így még minden ismeretlen számomra.... De persze megoldanám, csak hmmmm....
2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/342 A kérdező kommentje:
na én is így vagyok vele!nem akarok túl hamar tesztelni mert tuti csalódás lenne és nem élném túl!tragikusan írtam le de inkább türelmes leszek én is!és még hány napot vársz??nem elég ez a 3-4 napos késés??irigyelem a türelmedet!!
2011. okt. 13. 15:33
 53/342 anonim ***** válasza:

....ha addig nem jön meg, akkor hétvégén lehet, hogy tesztelek.... Még nem 100%.

De azért majd megírom, hogy mi lett. Te is írd ám meg, kíváncsi vagyok!!! ;)

2011. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/342 A kérdező kommentje:
na ná,hogy megírom akar mi is lesz az eredmény!!
2011. okt. 13. 15:47
 55/342 A kérdező kommentje:
szia!teljesen ki vagyok!ma a hőm 36,6 volt!de miután haza jöttem véres barnás valami volt!a bugyimon még nem látszik sem a wc kagylóba csak a papíron volt barna véres valami!ugye meg fog jönni!nem lehet beágyazódás?ahhoz már késő van?segíts!
2011. okt. 14. 08:15
 56/342 A kérdező kommentje:
sajnos megjött!!
2011. okt. 14. 11:16
 57/342 anonim ***** válasza:

Aaaaaaa de sajnálom! :( Pedig nálad most nem is volt semmi előjele a mensinek....

De akkor a mai nappal kezdhetsz egy "tiszta lapot". Te hol, melyik weboldalon vezeted a ciklusodat?

....Azért jól vagy?

2011. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/342 A kérdező kommentje:
szia! köszi jól vagyok!és veled mizus??amúgy a ciklus.hu-n vezetem a menszeszem(ciklusomat)írj!!
2011. okt. 14. 13:29
 59/342 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam a helyzet változatlan, most is majd' leragad a szemem! Már alig vártam, hogy jöjjön a hétvége, hogy ne kelljen korán kelni! :) Úúúúúgy kialszom majd magam!!!!

Én is a ciklus.hu-n meg a fertilityfriend.com-on vezetem a hőmet.

2011. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/342 A kérdező kommentje:
na én meg jól begörcsöltem!!de amúgy ez nálam normális!!mikor kellene megjönnie?már nem tudom!!
2011. okt. 14. 14:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!