Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/342 A kérdező kommentje:
sajnálom,hogy ilyen rég próbálkoztok és még mindig várat magára a babó!gondolom ez téged is meg a párodat is nagyon bántja!na de azért ne add fel!majd csak jön a babó.az orvos mennyi esélyt adott a spontán teherbeesésre??én ezeket a dolgokhoz nem értek mert még nem tartunk ott!!nagyon nehéz lehet minden hónapba abba reménykedni,hogy most "na össze jött (jöhet-e)akkor én még szerencsés helyzetbe vagyok(vagy még nem tudok róla)remélem érthető mert elég zavarosan írtam le!!
2011. okt. 11. 17:34
 32/342 A kérdező kommentje:
szia!!na mizus veled??tegnap akivel beszélgettem!ma reggel is mértem a hőm és úgy örültem mert feljebb ment a hőm 36,8-ra.szerinted ez jó?péntekre nem várom!!írj!!
2011. okt. 12. 07:34
 33/342 anonim ***** válasza:
Hűűű ez nagyon jó!!! Örülök neked!!! Semmi mensis érzés? ....Ha nem jön meg, akkor tervezed pénteken tesztelni, vagy csak később akarsz?
2011. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/342 A kérdező kommentje:
szia!nem görcsölök(csak néha olyan fura mert mint ha meg akarna jönni de ahogy jön úgy azonnal megy is)de ezek nem igazén görcsök hanem úgy beleáll a hasamba és utána elmúlik.nem olyan mint amikor meg akar jönni!estére mindig szurkál és feszül a hasam alja meg az égész furcsa!!ez szerinted mit jelenthet?meg akar jönni??ha nem jön meg péntekig majd csak hétfőn veszek tesztet!!írj és veled mizus??
2011. okt. 12. 10:16
 35/342 A kérdező kommentje:
haho itt vagy??érdekelne a véleményed??
2011. okt. 12. 11:21
 36/342 anonim ***** válasza:

Jaaaj bocsi, csak egy kis dolgom akadt, de most már itt vagyok. Bár később megint elfoglalt leszek, mert majd főzök.

Ezek a tünetek mind helyénvalók, eléggé baba-gyanús a dolog, de semmiképpen nem akarlak hamis illúziókba kergetni, nehogy aztán csalódni kelljen a végén. Fehér, krémes folyásod van-e? (persze ez sem törvényszerű, csak elég gyakori jel)

Nekem ebben a ciklusban elég idétlenül alakult a görbém (mondjuk legtöbbször elég rendhagyó szokott lenni, úgyhogy nem is nagyon csodálkozom), de mégis valahogy olyan "más" érzésem van. A ciklus.hu szerint 9-én kellett volna megjönnie.... A sok alváson, és nagyfokú fáradtságon kívül nem sok változást észlelek, bár kicsit krémes jellegű folyás és enyhe hasszúrka nekem is van. Viszont nem hinném, hogy terhes vagyok, mert eddig mindig borzasztóan fájtak és megpüffedtek a melleim, amikor terhes voltam, már rögtön a legelejétől....

2011. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/342 A kérdező kommentje:
én is kicsit elfoglalt vagyok mert szalagos fánkot csinálok!(arra voltam éhes)fehér folyásom az van!terhességi tesztet még nem csináltál??igaz csak okt.5 -től mérem a hőm de szépen kúszott felfelé csak tegnap eset vissza de ma megint 36,8 volt!pl.most amikor leültem a géphez elfogott a hányinger(de máskor is volt de ez teljesen más volt úgy éreztem mindjárt hánynom kell)inkább émelyegni szoktam!sajnos megműtöttek epével és előtte sokszor rosszul voltam(sok volt a gyomorsavam is)de ez a mai hányinger más volt!!te most biztos vagy benne,hogy nem vagy terhes??írj!!
2011. okt. 12. 12:09
 38/342 anonim ***** válasza:

Nem csináltam tesztet, nincs itthon, és itt Waregemben abban a bevásárlóközpontban, ahova mi járunk, nem lehet kapni. ....Majd megnézem másikban, vagy marad a gyógyszertár...

Ja, kb. 2 hete állandóan gombóc van a torkomban, és ezt nem igazán tudom hova tenni... Mondjuk ilyen terhestünetről még nem igazán hallottam... :DDD

Egyébként a terhességre megvan az esélyem, mert a tojcsis napokon (is) együtt voltunk a férjemmel, csak hát nem akarom bebeszélni magamnak. Várok még valamennyit, aztán majd lesz valami.... ;)

2011. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/342 A kérdező kommentje:
ha csináltál tesztet megosztod velem az eredményt??tegnap este annyira feszült a hasam,hogy majd meg örültem!!szerinted ez mitől lehet?terhességi kalkulátor szerit 4+2 napos terhes vagyok!lehetséges??hányingered az nincs?én is többet szeretnék aludni mint általában többet igényelnék!képzeld már a 3-szori kávéról is leszoktam most már csak 2-t iszom!nem kell napközbe a kávé!!
2011. okt. 12. 12:54
 40/342 anonim ***** válasza:

Persze, majd írok, de remélem, te is elújságolod majd! ;)

Szerintem a has azért feszül olyankor, mert a méh növekszik... Viszont a kalkulátor nem tud 100%-ig pontos eredményt adni, mert nem tudhatja a tényleges ovulációd időpontját. Ha a te luteális fázisod 14 napos szokott lenni (általában ennyi szokott lenni), akkor az általad észlelt ovu napjához azt add hozzá, és megkapod a tényleges eredményt.

Nincs hányingerem, érdekes módon az nálam ovukor szokott leginkább jelentkezni. Gombóc az van a torkomban....

2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!