Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/342 A kérdező kommentje:
hahó itt vagytok!!
2011. okt. 10. 15:22
 22/342 A kérdező kommentje:
sziasztok!teljesen le vagyok törve!leeset a hőm 36,5-re!meg az is a baj,hogy teljesen összezavarodtam.segítsetek!!na tehát a az utolsó menszim szept.12-én volt a pé-m szept.30-án(akkor és 1 jén voltunk együtt a párommal)Tehát ma vagyok a pé után 10-11 nappal!!de ma reggel leeset a hőm!lehet beágyazódás miatt eset le a hőm?vagy meg fog jönni?okt.14-ére nem várom?segítsetek??
2011. okt. 11. 09:01
 23/342 A kérdező kommentje:
hahó van itt valaki??
2011. okt. 11. 14:18
 24/342 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért esett le a hőd, mert meg fog jönni (korai is lenne az még), de igazából ez a következő pár napi hőből derül majd ki. Ha terhes lettél, akkor most még magasabbra fog emelkedni a hőd, mint amennyi volt, de legalább ugyanoda visszamegy. Valami tünet? Bár az sokszor ilyenkor még korai, de vannak, akik megérzik....
2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/342 A kérdező kommentje:
ha jól értem vissza kellene mennie hőmnek legalább 36,9-re mert ennyi volt a legtöbb csak egyszer volt 37 fok!ha az tünet,hogy olyan érdekesen fáj a mellem már majdnem 2 hete főleg oldalt a hónaljam felől meg alhasi szurkálódásom van(nem erős csak úgy néha bele-bele szúr!étvágyam is megnőtt fáradtabb vagyok,állandóan aludnék.szerintetek??
2011. okt. 11. 15:05
 26/342 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó jelek, remélem, visszamegy a hőd és ott is marad!!! Még néhány nap, és tesztelhetsz! Aztán írd ám meg, hogy mi lett! :)
2011. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/342 A kérdező kommentje:
oké!majd írok remélem vissza megy és ott is marad!neked már van babád?köszönöm a segítséget!
2011. okt. 11. 15:57
 28/342 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs még babám, de már nagyon várjuk, hogy legyen! 3 vetélésen vagyok túl, de bízom benne, hogy a következő picurka már lehorgonyoz nálam! Ami igazán jó lenne, mert már rendesen benne vagyok a korban.... Te hány éves vagy? Mióta próbálkoztok?
2011. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/342 A kérdező kommentje:
pont én is ezt akartam kérdezni de megelőztél!!én januárba töltöm 30-t.kb.1 éve akarok babát de próbálkozni pár hónapja!most kezdem megismerni a testem jelzéseit.a ciklusomat.kb 2 éve vezetem de elég rendszertelen volt(volt olyan,hogy nem jött meg 1 hónapba és ez így ment hónapokig)most január óta rendesen néhány nap késsésel de megjött!!aug.-ba maradt ki teljesen!stressz miatt!!és te ti??
2011. okt. 11. 16:51
 30/342 anonim ***** válasza:
Én decemberben leszek 36, és 2004 óta próbálkozunk. Sajnos nem vagyok egy egyszerű eset, kezdve a különböző hormonproblémáktól a későbbi fizikai elváltozásokig, közte egy hiperstimulációval végződő inszeminációval.... Többször feladva, majd újrakezdve.... Most éppen megint az "inaktív" szakaszban vagyok/vagyunk, de ha addig nem jön és marad meg spontán a baba, akkor amikor hazamegyünk, első utunk a Kaáliba vezet majd.
2011. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!