Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/342 A kérdező kommentje:
léci segítsetek mert nem értem a hő görbémet!jelzem a számba a nyelvem alatt mérem a hőm és digitális hőmérővel csipogásig!nézzétek már meg miért ingadozik ennyire a hőm!!léci írjatok!!
2011. okt. 20. 09:19
 72/342 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 09:23
 73/342 A kérdező kommentje:

[link]

remélem meg tudjátok nézni!!

2011. okt. 20. 09:25
 74/342 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok. :) Nekem 1-2 napja érzékenyek, fájnak a melleim, és hajnalban fel kell kelnem pisilni. A hőgörbém -mint már írtam is ezelőtt- elég keszekusza, már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy most van/volt még csak peteérésem.... Tegnapelőtt nagyon le is esett a hőm, + nagyon sok tojcsis nyákom is volt. (bár az még most is van)

No de a te hőgörbéd se semmi!!!.... Bár igazából a follikuláris szakaszban abszolút természetes, ha ugrál a hő, és te még csak a 7. ciklusnapon vagy, szóval ne stresszeld magad, ilyenkor ez még megengedett. Akkor lesz majd jó, amikor már egy egész ciklusodat látod egyben, mert akkor már majd (jó esetben) szépen kirajzolódik, hogy mikor van pé-d.

2011. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/342 A kérdező kommentje:
szia!!te hol vezeted a ciklusodat??még mindig nem jött meg?tesztel.hogy állítasz??volt okt.14.-én pirosas barnás valami és vasárnaptól tegnapig reggel egy kis barna folyásom de egész nap semmi!ez mitől lehetett??még igaz nincs egy egész hónap,hogy mérem a hőm de ez a hülye ciklus.hu-n nem jelöli be,hogy mikor volt vagy van a pé-m!!kellene egy kis segítség!!
2011. okt. 20. 10:10
 76/342 A kérdező kommentje:
haho itt vagy??
2011. okt. 20. 11:51
 77/342 anonim ***** válasza:

Én a fertilityfriend.com-on és a ciklus.hu-n vezetem a ciklusomat. Múlt szombaton teszteltem, akkor negatív lett, de majd látom, hogy hogyan alakul... Még nem jött meg, de sanszos, hogy azért, mert jócskán kitolódott a pé-m.... De ez persze csak a következő napok függvénye, hogy valóban erről van-e szó.

A ciklus.hu nálad még azért nem tudja jelölni a pé-t, mert nincs teljes ciklusod feljegyezve, vagyis mensi 1. napjától a következő mensiig. Darab hónapokból meg természetesen nem tud kalibrálni. Ezért jó, hogy ezt a ciklusodat a legelejétől tudod vezetni! ;)

Én a fertilityfriend.com-on és a ciklus.hu-n vezetem a ciklusomat. Múlt szombaton teszteltem, akkor negatív lett, de majd látom, hogy hogyan alakul... Még nem jött meg, de sanszos, hogy azért, mert jócskán kitolódott a pé-m.... De ez persze csak a következő napok függvénye, hogy valóban erről van-e szó.

A ciklus.hu nálad még azért nem tudja jelölni a pé-t, mert nincs teljes ciklusod feljegyezve, vagyis mensi 1. napjától a következő mensiig. Darab hónapokból meg természetesen nem tud kalibrálni. Ezért jó, hogy ezt a ciklusodat a legelejétől tudod vezetni! ;)

Egyébként csak úgy kíváncsiságból teszteltél-e? ....Vagy vannak egyéb "tüneteid" a barnázás mellett?

2011. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/342 anonim ***** válasza:
...bocsi, hogy nem gyorsan válaszolok, csak közben még tanulok is... :s
2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/342 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD most látom csak, hogy 2x is leírtam.....

Ez van, ha mást is csinálok közben.... :DDDD

bocsi

2011. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/342 A kérdező kommentje:
bocs akkor ne zavarjalak??tesztelni még nem is mertem meg nem is akarok csinálni!megmondom őszintén!!tünet igazán nincs ha az tünetnek számít,hogy 2 napja nem érzem jól magam a gyomrom nem érzi jól magát!has szurkálás megint van de nem vészes!úgy érzem beteg vagyok pedig a hőm lent van a béka fenekén túlságosan is lent!na erre mit mondasz??
2011. okt. 20. 12:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!