Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/342 A kérdező kommentje:
szia!na mizus veled?majd én is csinálok valamikor tesztet de nem a napokba!még várok vele!a reggeli hőm 36,6 volt!nem tudom most mi van!lehet meg fog jönni?még nem érzem a jeleit!!lehet a nap folyamán valamikor!!léci írj!!Nettus!!
2011. okt. 13. 07:48
 42/342 A kérdező kommentje:
haho itt vagy??
2011. okt. 13. 11:45
 43/342 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok, szia-szia! Kb. 1 órája értem haza a suliból, és csak most jutottam ide....

Hát nézzük csak... Azt mondtad, hogy péntekre nem várod. Mára 2 tizeddel visszaesett a hőd (ha jól emlékszem, tegnap 36,8-at mértél), bár semmi előjelét nem érzed a mensinek. Most aztán tényleg föladtad a leckét!!! Fogalmam sincs, mit gondoljak. .....Mivel nem olyan régóta méred a hődet, így nem igazán tudjuk, hogy mennyi lenne az alaphőd, amihez viszonyítsunk. Mert tfh. ha 36,3-36,4, akkor ez a mai 36,6 önmagában semmi rosszat nem jelent, mert nem esett vissza a cover line alá. Főleg nincs baj, ha utána visszasétál a magasabb régiókba. De ha itt marad, se gond, csak ne menjen lejjebb.

Ez mind persze nem aranyszabály, de optimális esetben így működünk. ....ami alól azért természetesen kivételek mindig vannak....

Én ma a suliban majd' elaludtam, és most is elég nyamvadt vagyok, meg rettentő sokszor kellett/kell vécére mennem...

2011. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/342 A kérdező kommentje:
szia!valami más tüneted nincs a pisilésen kívül??reggel arra ébredtem 2:45-kor,hogy pisilnem kell!de akkor még nem mértem meg mert úgy voltam vele alszok még egy kicsit!na félig aludtam is meg nem is!majd 3:30-kor csörög az a fránya telefon "hogy ébresztő"na akkor mértem ezt a hatalmas hőfokot!nem görcsölök minden a régibe van nem múltak el a tünetek!!még tegnap amikor itt ültem a gépnél elfogott a hányinger is de csak ennyi van!
2011. okt. 13. 13:42
 45/342 anonim ***** válasza:

Az általam eddig leírtakon kívül más egyebet nem tapasztaltam magamon.

A te esetedben akkor viszont már értem a dolgokat. Talán érdemes lett volna az első ébredésnél (is) megmérni, de hát ki gondolta volna, hogy nem igazán tudsz majd rendesen visszaaludni... Szerintem egyelőre túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts a mai hődnek (főleg, hogy semmi jel nem utal mensire), majd meglátjuk, holnap mit mutat a hőmérő. :)

2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/342 A kérdező kommentje:
mik is voltak a tüneted?bocs már nem tudom!remélem felmegy a hőm és még mindig nem jön meg!!írj
2011. okt. 13. 13:56
 47/342 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a gombócérzés a torkomban egy furcsa újdonság, amire nem nagyon találom a választ. Aztán az is érdekes, hogy eddig "mindig" herpesz jött ki a számon, amikor koraterhes voltam, és ez most is jelentkezett. Ez - ha jól emlékszem - egyfajta immunreakció...

Aztán fáradtabb vagyok, és bármikor képes lennék aludni. Krémes fehér folyás és gyakori pisi, no meg a hasamba néha beleszúr.... De lehet, hogy csak simán felfáztam??? hmmmm.... Majd kiderül.

2011. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/342 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy felfáztál!ha igen akkor mi a többi tünet?azok mire utalnak nálad?csak már megőrjít ez a bizonytalanság!nem akarok hamar tesztelni mert csak csalódás lesz belőle!neked már késik??még nekem 1 nap a nem vártig!de még ha pénteken tesztelek akkor is korán van!de már a van baba a beágyazódás már megtörtént!ugye??vagy nem még!a pé után 12-13nap után vagyok!!
2011. okt. 13. 14:48
 49/342 anonim ***** válasza:

Nekem 9-én vasárnap kellett volna, hogy megjöjjön (a ciklus.hu szerint).

A beágyazódás mostanság fejeződhet be nálad, amennyiben megtermékenyült a petesejt. Nem feltétlenül biztos, hogy korai lenne a pénteki tesztelés, de a biztosabb eredmény érdekében célszerűbb lenne várnod néhány napot...

2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/342 A kérdező kommentje:
én várok hétfőig lehet beleörülök de akkor már biztosabb és hátha megjön addig!bár nem nagyon akarom de őszintén megmondva túl akarok lenni ezen az egészen legalábbis tudni szeretni mi van már!akkor te már tesztelhetnél!teszteltél már?vagy vársz még??hogy bírod ezt a bizonytalanságot??én nem bírom!!
2011. okt. 13. 15:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!