Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
 301/342 anonim ***** válasza:

Már csak 1 nap van hátra a gyógyszerből, nagyon kíváncsi vagyok, mit sikerül elérni vele. Tegnap kicsit szurkált a petefészkem, és tojásfehérjés nyák is jelentkezett. Szerdán majd többet tudok már. Akkor kell visszamennem uh-ra. De majd írok.


Boldog karácsonyt nektek is! :)

2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/342 A kérdező kommentje:
Szia!!Boldog Újévet kívánok nektek!!nettus!!írj ha vagy!!
2012. jan. 1. 12:55
 303/342 anonim ***** válasza:

Köszi, BÚÉK nektek is! :)

1 hét múlva utazunk haza, utána megint aktív leszek, de azért addig gyorsan leírom, hogy szerdán kellett beadnom magamnak a tüszőrepesztőt. :) Most pedig progeszteronpótlót kell szednem, majd péntek 13-án tesztelhetek. Ha pozitív lesz, akkor folytatnom kell...


Remélem, veled is minden rendben van. :)

2012. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/342 A kérdező kommentje:
nem tudom itt-e vagy de azért írok!!köszi amúgy!!még mindig érzékeny a mellem pedig már régen volt meg!!(ja kisebb nagyobb megszakításokkal fáj a mellbimbóm)meg még mindig tele vagyok pattanással ami soha nem szoktam!!a párom csak megpuszilta a mellem !!lehet attól fáj??szerinted??remélem neked legalább össze jön!!nettus!!
2012. jan. 1. 15:26
 305/342 anonim ***** válasza:

Szia! Megint itt vagyok. Valami változás nálad? Dokit mikorra tervezed?

Nekem pár napja émelyeg a gyomrom, de szerintem a progeszterontól van.

2012. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/342 A kérdező kommentje:
szia!!veled mizus!!jó,hogy írsz!!még 5 nap a nem vártig!!semmi tünet semmi sincs!!a dokihoz 17-én megyünk!!akkorra kértük az időpontot mert akkor nem fog dolgozni a párom(azon a héten)bár most megint mérem a hőm de nem a ciklus elejétől felrakjam a görbémet??
2012. jan. 10. 10:42
 307/342 anonim ***** válasza:
Megnézném a hőgörbédet. Nálam semmi különös. Elvileg nekem is 5 napom van még a nem vártig, háááát nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/342 A kérdező kommentje:

oké!!

föl rakom!!de jelzem nem egész ciklus!!

[link]

és neked nincs görbéd??

2012. jan. 10. 10:55
 309/342 anonim ***** válasza:

Az enyém most ilyen:

[link]

2012. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/342 A kérdező kommentje:
mi ez a nagy hőmérséklet ugrás??talán beteg voltál??mikor volt az ovud??és az én görbémhez mit szólsz??jó mi??
2012. jan. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!