Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
 331/342 anonim ***** válasza:

Ez eléggé összetett dolog, hosszú is lenne leírni, inkább keress rá neten. Találni fogsz rá választ.

A tea természetesen bezavarhat, főleg, ha úgy kezdenek el bármit inni vagy bevenni, hogy nem is tudják pontosan, mi a kiinduló probléma.

2012. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/342 A kérdező kommentje:
palástfű teát kezdtem el inni!!de a tipikus tünetei mik(hormonzavarnak))
2012. jan. 11. 08:49
 333/342 anonim ***** válasza:
2012. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/342 A kérdező kommentje:
pill!!végig kell olvasnom!!ja azt hozzá teszem ha annyira keresni akarnám a tüneteket egy pár dolog rám illik!!de ez nem feltétlen azt jelenti,hogy most nekem hormonzavarom van!!érted??majd az orvos megvizsgál és majd kiderül!!addig nem foglalkozok vele!!csak tud valamit mondani!!hát nem??akkor már ne is reménykedjek??szerinted??
2012. jan. 11. 09:00
 335/342 A kérdező kommentje:
na most már teljesen elbizonytalanodtam!!most már nem tudom mi is van!!
2012. jan. 11. 09:08
 336/342 anonim ***** válasza:
Éppen ezért írják, hogy a laikusok ne diagnosztizálják önmagukat, ezt inkább hagyják meg az orvosoknak. Téged illetően meg nemsokára kiderülnek a dolgok, és az eredmény akármi is lesz, a bizonytalanságtól mindenképpen jobb.
2012. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/342 A kérdező kommentje:
ha a tüneteit nézzük pl.pattanást meg hasonló dolgokat akkor azt mondanám igen hormon zavarról van szó DE ez mindig is volt pl.alacsony vérnyomás,pattanás !!érted??ez nem feltétlenű annak a tünete!!
2012. jan. 11. 09:20
 338/342 anonim ***** válasza:

"...még mindig tele vagyok pattanással ami soha nem szoktam!!..."

01-01 15:26 Akkor ezt írtad.


De ha te sem vagy tisztában önmagaddal, akkor én hogyan lehetnék? Azt meg, hogy mi minek a tünete, nem az én dolgom megállapítani.

2012. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/342 A kérdező kommentje:
most volt az első olyan hónap amikor elmúlt és mégis tele voltam pattanással!!most kezd letisztulni a bőröm!!ha erre gondoltál!!nekem csak akkor szokott kijönni a pattanás ha megjön!!akkor is csak 1,2 db!!legalább 5 hónapja így van vagy talán régebben!!zsíros a bőröm és tele vagyok mitiszerrel!!
2012. jan. 11. 09:35
 340/342 anonim ***** válasza:

Most mennem kell, majd holnap jövök.

Szép napot! :)

2012. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!