Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
 321/342 anonim ***** válasza:

Semmi gond, én is csak nemrég végeztem az ebédkészítéssel, aztán leszedtem a kandallóról a karácsonyi dekorációt, meg felpartvisoztam.

Örülök, hogy babáztál és jól érezted magad! :) Remélem, idén karácsonykor már a sajátoddal babázhatsz! ;)

2012. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/342 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hát az biztos,hogy jót babáztam!!élveztem is!!hát remélem most karácsonykor már nekem is lesz!!bízok az orvosba és remélem nincs komoly baj egyikünkkel sem!!csak tud mondani az orvos valamit!!zuhanó repülést csinált a hőm!!nem tudom most mi van!!elvileg még nem kellene megjönnie még csak 29ck-nál tartok!!nem sok reményt fűzök az egészhez már!!de az biztos még sosem volt ilyen görbém!!szerinted most mi van??
2012. jan. 11. 07:36
 323/342 anonim ***** válasza:
Mennyire esett le a hőd? Ma én is egy tizeddel kevesebbet mértem, de az nem számít.
2012. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/342 A kérdező kommentje:

szia!!nagyon sokat eset!!de lehet azért is mértem ennyit mert 2 óra fele(már pár napja menetszerűen felébredek 2 óra fele)és utána már nem is aludtam mélyen!!vagy nem tudom!!most is magas a hőm!!(tudom ez nem számít!!de most 36,9 mértem!!

itt a görbém!!

[link]

2012. jan. 11. 08:13
 325/342 anonim ***** válasza:
Hű, ez tényleg nem szép! Ha 28 napos ciklusod lenne, akkor semmi gond nem lenne ezzel a görbével, de így fogalmam sincs, mi történik most.... :(
2012. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/342 A kérdező kommentje:
de átlagosan 32 napos a ciklusom!!és nem tudom mi is van!nem reménykedek!!
2012. jan. 11. 08:29
 327/342 anonim ***** válasza:
Majd az orvos kideríti, már nem sok van hátra. Kitartás. :)
2012. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/342 A kérdező kommentje:
hát az már nem sok van!!már mit kitartás!!most akkor mi van!!nem értem!!
2012. jan. 11. 08:34
 329/342 anonim ***** válasza:
Nyilván hormonzavar. 2 vérvétel és kiderül.
2012. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/342 A kérdező kommentje:
a hormon zavarnak a tünetei mik??lehet a tea zavart be??mert már jó pár napja iszom!!
2012. jan. 11. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!