Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
 311/342 anonim ***** válasza:

Igen, hajnalban hánytam meg hasmenésem volt. De aztán ahogy jött, úgy el is múlt.

Ovulációm elvileg a 11-12.cn-on volt, mert a tüszőrepesztőt a 10-en kellett beadnom.


Neked nagyon szépen felment a hőd és jókor voltatok is együtt!!! :) Hű de izgi! :)

2012. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/342 A kérdező kommentje:
na nekem elvileg jan.1-jén volt az ovum!!ezen a görbén nem látszik!!de 1-től 3 napig petefészek fájdalmam volt és sűrű krémes folyásom!!onnan gondolom a ovu idejét!!palástfű teát iszok!!remélem azért eset 1 tizedet a hőm mert beágyazódás van!!szerinted??nagyon izgi szerintem is!!
2012. jan. 10. 11:27
 313/342 anonim ***** válasza:

Hát akár még az is lehet! ;) Tesztelsz a nem várt előtt?

Én azt hiszem, ellövök majd egyet kíváncsiságból. :)

2012. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/342 A kérdező kommentje:
majd igen de még nem tudom mikor!!pill!!pirítom a kenyeret!!de azért itt vagyok ne hadj itt!!
2012. jan. 10. 11:43
 315/342 A kérdező kommentje:
haho itt vagy??közbe itt is vagyok!!nekem 14-15-én kellene megjönnie!!jó lenne ha nem jönne meg!csak egy kicsit gáz mert akkor még lesz amikor menni kell az orvoshoz!!de a páromat szeretném megnézetetni!!
2012. jan. 10. 12:26
 316/342 anonim ***** válasza:
Szerintem még van 1 heted, legalábbis a hőd alapján. A párodnak meg majd írnak egy beutalót az andrológiára, neki ott lesz jelenése. De azt a háziorvos is megírja, megírta volna. Magándokihoz mentek?
2012. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/342 A kérdező kommentje:
hát az sztk-ba megyünk de az csak délután rendel!hogy érted,hogy 1 hetem van még??nem inkább 5 napom??
2012. jan. 10. 14:09
 318/342 anonim ***** válasza:
Az általad jelölt ovulációs fájdalmak utolsó napja 7 nappal ezelőtt volt. Ebből kiindulva még kb. ugyanennyi van hátra.
2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/342 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy teltek az ünnepek? Milyen volt anyósodéknál lenni? Azért babáztál kicsit?
2012. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/342 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy most írok most fejeztem be a palacsinta sütését!!jó volt anyósoméknál!!anyai ösztön elindult bennem!!kibabáztam magam!!csak jön a foga és kicsit nyűgős volt!még csak 4 hónapos lesz jan.25-én!!
2012. jan. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!