Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
 71/108 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

Teszteltél?Mi eredmény? Nagyon kíváncsi vagyok rá...

Szorítok Neked!:)

2011. aug. 11. 08:36
 72/108 anonim ***** válasza:

Sajnos negatív, de hőm még fenn van és nem is jött meg. Remélem holnap már pozitív lesz :)

lg

2011. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 A kérdező kommentje:

Nagyon szorítok Neked hogy holnap pozitív legyen a teszt!:)

Feltétlenül írd meg az eredményt...

2011. aug. 11. 22:11
 74/108 anonim ***** válasza:
Sajnos negatív lett :( A hőm is esett 2 tizedet, úgyhogy megint nincs baba :( Biztos megjön holnap.
2011. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 A kérdező kommentje:
Még ne add fel,tudod a remény hal meg utoljára!Én továbbra is szorítok neked,és várom a fejleményeket!:)
2011. aug. 12. 21:40
 76/108 anonim ***** válasza:
Sajnos meg is jött :(((
2011. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 A kérdező kommentje:

Szia!Sajnálom,hogy megjött! Biztos a következő hónap lesz a tiéd,akkor már sikerülnie kell!:)

Nekem is ma kellett volna megjönnie de még nem jött,nem gondolom,hogy baba van a dologban inkább csak késik,bár ez nálam ritkán fordul elő.

Szép estét neked,és ha van kedved írjál!Kitartás!Gondolok rád így ismeretlenül is.:)

2011. aug. 13. 21:59
 78/108 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2011. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 A kérdező kommentje:
Szia!Tegnap este óta fájdogál a hasam,de még mindig nem jött meg,csak valami halvány barnázgatás van,és az is nagyon kevés. Nem gondolom hogy terhes lennék,de ha nem jön meg holnap sem, akkor veszek tesztet és csinálok egyet,de nem gondolom,hogy pozitív lesz majd,bár én nem lennék ellene mert a kisfiamnak jó lenne már egy kistesó.:) Most várakozó állásponton vagyok,de szerintem hamarosan meg fog jönni...
2011. aug. 14. 13:04
 80/108 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy mi lett! Szurkolok!
2011. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!