Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:

Nekem már volt álpozitív tesztem, de reméljük Nálad nem ez a helyzet. Én gyorsan elmennék a gyógyszertárba és vennék egy újabb 20-as tesztet!

Szurkolunk!

2011. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást! Van itthon még egy medilabos tesztem,de még nem csináltam meg.A barnázásom nagyon minimális,szinte nincs is,és inkább világosbarna.Elég érdekes ez a helyzet.Mindenképpen írok,ha van valami változás.:)Szorítok a többi sorstársamnak is!:)Kitartás!:)
2011. júl. 15. 10:57
 43/108 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg az eredményt tök izgulok! Sok sikert!
2011. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
Fölösleges össze vissza tesztelgetni, szerintem ne adj arra, aki azt írta,hogy gyorsan csináld meg a másikat is! Idő kell míg pozitívvá válik egy teszt, 2 naponta duplázódik meg a hcg szint a szervezetedben! Várj két napot türelemmel és csak utána tesztelj! Ne görcsölj, legyél türelemmel! Remélhetőleg baba van a dologban! Szurkolok!
2011. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a medilab és a gabriel is 20-as!De lehet, hogy én tévedek!

Mindenesetre, ami pozitív az pozitív! Halkan, de gratulálok!

lg

2011. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon úgy érzem hogy baba van a dologban,az előbb olyan rosszul lettem,szédültem,kiment az erő a lábaimból,nincs étvágyam és most már hányingerem is van,ráadásul olyan furán görcsölget a hasam,ez nekem nagyon gyanús. Az előbb mondtam meg apának,elkezdett aggódni,hogy nem vagyok jól,de mondtam neki hogy túlélem és dolgozzon nyugodtan.Hoz nekem 10-es érzékenységű tesztet és holnap vagy holnapután megcsinálom.Szorítsatok hogy az is pozitív legyen!Egyébként a női megérzésem már régen azt súgja,hogy valaki helyezkedik.Mindenképpen megírom mi a helyzet,és köszönöm az eddigi válaszokat és gondolok rátok így ismeretlenül is!:)

2011. júl. 15. 13:33
 47/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első oldal 10:42-es vagyok.

Máig reménykedtem, de sajnos délután megjött. :(

Talán majd a nyaralás alatt sikerül összehozni a kistesót.

Ott legalább nyugi lesz.

Többieknek sok sikert!

2011. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 A kérdező kommentje:

Szia 10.42!

Sajnálom,hogy megjött!Együttérzek veled! Fel a fejjel tudod új hónap új remény!Tiszta szívből kívánom,hogy teljesüljön az álmod,szorítok Neked!:)Legyen szép nyarad!:)

2011. júl. 15. 22:30
 49/108 anonim ***** válasza:
Sziasztok!12.12-es vagyok sajnos nekem is megjött!Pedig ezt hittem most sikerülni fog!Ebből már orvos lesz! Remélem lesz még a napokban valakinek pozi tesztje! Kedves kérdező te meg vigyázzál magadra!
2011. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnálom 12.12-es!Legközelebb biztos sikerül,tartsál ki!

Én meg barnázgatok,ideges vagyok,remélem mégsem jön meg.:(Szorítsatok!

2011. júl. 16. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!