Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
Mért stresszelsz? Várd meg azt a pénteket, egy sima 25-ös érzékenységű ki fogja mutatni pénteken ha az vagy. Nyugi! Előtte tényleg felesleges tesztelgetni, kerüld el a fölösleges csalódottságokat.
2011. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Úgy látom hasonló cipőben járunk! Nekem is 5 éves múlt a fiam és én is péntekre nem várom! Ma ellőttem egy tesztet de negatív lett!Pedig olyan fura tüneteim vannak meg 4.-én volt egy kis pecsételésem ami nem tudom hogy mi lehetett!Én már fel is adtam! Szerintem tuti megjön megint!Most már irány az orvos tovább nem várok! Nagyon sok lesz a kórkülömbség de nem így terveztem!Majd írd meg az eredményedet! Sok sikert!
2011. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:

Ne add fel kedves utolsó. Péntekig még bármi lehet!Semmi nincs veszve. A pecsételés meg akár biztató is lehet.

Nekem szerdán kellene megjönni, de ha a pé-et nézem, akkor pénteken. Én is teszteltem reggel egy negatívat, de ettől eltekintve még reménykedem, hiszen nagyon korán vunk még. Ilyenkor egy-két nap rengeteget számít!

lg

2011. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! Én már feladtam meg teljesen kimerültem már az egészben!A nap 24 órájában csak reménykedem és már kezd elegem lenni!Főleg ez a tehetetlenség! Pedig már mindent kipróbáltam amit csak lehetett!(vitaminok,pózok,teák)Semmi sem használt!Már mással is kéne foglalkozni de nem megy!Mindig csak azon jár az eszem hogy ugyan sikerült-e!
2011. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt.:)

Kedves 19.31-es! Kérlek ne add fel,még semmi nincs veszve,még nem jött meg.Fel a fejjel!:) Milyen érdekes,hogy ennyire hasonlóak a körülményeink.Hát elég nagy lesz a korkülönbség,de csak az a lényeg,hogy sikerüljön. Köztem éa hugom között majdnem 6 év a korkülönbség és mi nagyon jó tesók vagyunk.:)

Egyébként ma egész nap görcsöl a hasam,remélem a baba miatt...

2011. júl. 11. 21:21
 16/108 anonim válasza:

Sziasztok!

en is hasonlo cipoben jarok:) nekem jun. 13.an volt utolso menzim, de hosszabb ciklusaim vannak, igy peteeresem is kb 17./20. nap korliek... most vagyok a ciklus 28. napjan, de en is teszteltem mar ket negativat, egyiket ma reggel... :( erdekes pedig, mert van mar ket picurom (masfel ill. 3 eves) es mindkettonel a korai (28.napi) teszteles ellenere a 10es teszt mar halvanyan ugyan de kimutatta.... most meg semmi:( tudom tudom korai, en is nyugtagtanam magam ezzel, ha nem lennek tisztaban azzal h elozoleg ilyenkor mar pozitivat teszteltem ket terhessegnel is....

csutortokon lesz ket hete h egyutt voltunk parommal, remenykedek meg, mert ilyen tuneteim voltak h egyuttlet utani 5. napon pecsetelo verzes, par cseppecske, hasmenes, etvagytalansag( es ezek kozul egyik sem jellemzo, persze mindennek lehet mar oka is) , a pecsetelo verzes meg jelentette az esetleges megkesobbi ovulaciot is, akkor viszont mar nme voltunk egyutt, az mar a ciklus 21. napja volt...

2011. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel megint negatívat teszteltem,nem tudtam várni.Még mindig görcsöl a hasam és egyfolytában úgy érzem hogy meg fog jönni. Remélem most van a beágyazódásom és azt érzem.:)Pénteknél előbb biztos nem csinálok tesztet,ha addig nem jön meg.

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!:)

2011. júl. 12. 08:29
 18/108 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjatok, de én úgy látom, hogy itt mindenki rágörcsöl az egészre! Nem megbántani akarlak titeket, de arról még nem hallottatok, hogy aki nagyon rágörcsöl, annak nehezebben jön össze. Éljetek úgy ahogy eddig, ne görcsöljetek ra és jönni fog a babó. Van egy ismerősöm egy éve rágörcsöltek, ilyen ovu teszt, olyan, stb. Aztán elmentek nyaralni, teljes kikapcsolódás, nem voltak azzal elfoglalva, hogy sikerüljön. És lám, ott fogant meg a baba.
2011. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnapi 10:42-es vagyok.

Mai teszt eredménye: negatív. :(

Még azért reménykedek, volt már, hogy 35 napos volt a ciklusom.

Ha szombatig nem jön meg, akkor csinálok még egy tesztet.

2011. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


10-es teszttel teszteltél? Még mindig van remény ne izgulj! Olyat is hallottam, hogy csak 7 napos késést mutatott ki a teszt (bár ez ritka).

Nekem ma jöttek meg a 10-es tesztek, úgyhogy reggel ki is próbálom!

Szorítsatok!!! :)

lg

2011. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!