Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
 51/108 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nekem is megjön,mert már pirosas is jött belőlem,bár tudom hogy ettől még ott lehet a baba.Most gondolom,hogy csak várhatok annyit tehetek.:( Szerintetek ha nem jön meg rendesen reggel csináljak még egy tesztet?
2011. júl. 16. 11:49
 52/108 anonim ***** válasza:

10.12-es! miért lesz orvos? Régóta nem jön össze a baba?


Kedves Kérdező!

Ha nem jön meg rendesen sztem csinálj egy tesztet. Azzal nem veszítesz sokat!

2011. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:

Mi újság Kedves Kérdező?

Megjött?

lg

2011. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:

Szia 21.15!

Igen sajnos megjött.Nagyon szomorú vagyok,mert biztos vagyok benne hogy ott volt vagy a van a baba.Ha elmúlik még csinálok egy tesztet,mert megakarok róla bizonyosodni,hogy nem terhesség alatti menstruációm volt,bár erre szerintem kevés az esély,éreztem hogy ott volt,csak biztos elment...:(

2011. júl. 17. 22:45
 55/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Látom sajnos senkinek nem jött össze ebben a hónapban, de talán a következőben sikerül.

Írjatok majd, hogy mi a helyzet!

(első oldal 10:42-es voltam) :)

2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:

Igen! Ez jó ötlet! Ne hagyjuk, hogy kihaljon a fórum! Írjatok mi van Veletek!

lg

2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Ma elmentem a háziorvosomhoz, mert már 2,5 hónapja nagyon hullik a hajam. Megtapogatta a pajzsmirigyemet és azt mondta szerinte alulműködik. Holnap megyek vérvételre, később pedig pajzsm. UH-ra.

Lehet ezért nem jön ez a bébi...:S

Remélem nem lesz gond.

Szorítsatok!

2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló én is így vagyok! Pont tegnap voltam a háziorvosomnál mert iszonyatosan hullik a hajam! Már járok a fogászatra de azt mondták hogy nem ettől és nekem is arra gyanakszanak hogy nem működik jól a pajzsmirigyem!Lehet hogy ezért nem jön a baba sem!
2011. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:

Tőlem ma vettek vért, holnap meg megyek pajzsm. Uh-ra. Ideges vok nagyon.Remélem nem lesz nagy baj.

lg

2011. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked kedves utolsó!Biztos nem lesz semmi baj!:)
2011. júl. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!