Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
100%

Korai.

Még csak hétfő van.

2011. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 A kérdező kommentje:

Köszi a választ én is így gondoltam,csak sokan mondták körülöttem,hogy próbáljam meg hátha már kimutatja.

Azért én még reménykedek...:)

2011. júl. 11. 08:51
 3/108 anonim ***** válasza:
aktus után 10 nap - 2 hét
2011. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

28 és 29 -én voltunk együtt,tehát vagy 12 vagy 13 nappal vagyok utána.

Még várok...

2011. júl. 11. 08:59
 5/108 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont így vagyok mint te. :)

Csak nekem 31 napos a ciklusom, és mi is 28-29.-én voltunk együtt. Nekem holnap kellene megjönnie.

Lehet, hogy 1-2 nappal elcsúsztatok, mert az ovu. naptár szerint, ha júni 18.- án volt meg a mensid, akkor a 30.-1.-2. a 3 legtermékenyebb napod.

De elméletileg még így is összejöhet egy kislány. :)

Nekünk így lett a kislányunk, de mi azt is akartunk. :)

Most fiúra gyúrunk.

Holnap csinálom az tesztet! :)


Majd írj, hogy mi volt!!

2011. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt még tesztet csinálni, az elmaradt menstruáció első napjától mutatják ki a tesztek az esetleges terhességet. Így csak csalódást okozol magadnak, közben lehet útban van már a baba. Légy türelemmel, ne görcsölj rá annyira, próbáld lefoglalni magad, aztán meglásd hamar elmegy ez a pár nap és pénteken már lehet pozitívat fogsz tesztelni!:-)
2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy korai volt még. Én is reggel teszteltem egy negatívat. Szerdán lenne a 28. napom, de mivel csak a 16.on volt pé-m ezért sztem nekem is péntek lenne az ideális tesztnap :)

Szerintem vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet és próbáld meg szerdán reggel! Én is így teszek:)

Szorítok!

2011. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok!:)

Szia 10.42-es!:)

Múlt hónapban 17-én jött meg a mensim,ezért számolom úgy hogy most is pénteken kell megjönnie,mert 28 naposak a ciklusaim. Már van egykisfiam aki áprilisban múlt 5 éves,és jó lenne már neki egy tesó és én is úgy számoltam,hogy kislány lesz ha 28-án jött össze és kisfiú ha 29-én. Mi most kislányra gyúrunk és reménykedünk.:)

Az utóbbi napokban elég érdekesen éreztem magamat,hasfeszülés,mellérzékenység és néha szédelgés,de ez a mensi előjele is lehetett vagy a nagy meleg.Most is olyan furán görcsölget a hasam. te érzel ilyesmit?

Remélem egy kistesó készülődik.:)

Nagyon szorítok Neked és írd meg holnap mi az eredmény,szorítok!:)

2011. júl. 11. 12:58
 9/108 A kérdező kommentje:

Kedves 12.51-es!Oké szerdán megpróbálom. Hol lehet venni 10-es érzékenységű tesztet?

Szorítok neked nagyon!:)

2011. júl. 11. 13:01
 10/108 anonim ***** válasza:

Én vateráról rendeltem! 5 db 325 Ft-t! Ára ellenére megbízhatóak, mert utána néztem!

A Qupido és az Acon nevű terhességi teszt is 10-es, ezek sztem gyógyszertárba beszerezhetőek.

2011. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!