Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a tesztelés?

Korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

A Medilab tesztet ismeri valaki?Ma reggel negatívat teszteltem vele.Elvileg pénteken kellene nem megjönnie. Gyógyszert szedtem,áprilisban abbahagytam,de nagyon szépen beállt 28 naposra a ciklusom utána is.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. júl. 11. 08:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt! Őszinte részvétem!

Remélem hamarosan örülhettek valaminek vagy inkább valakinek...:)

2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 A kérdező kommentje:

Szia 20.19-es!

Köszönöm az együttérzést,jólesik.

Nem tudom,hogy holnap reggel teszteljek-e?

Most is görcsöl a hasam igazából mindig érzem,csak néha egy fokkal erősebben.Remélem nem mensi miatt,hanem valaki helyezkedik odabent...:)

2011. júl. 13. 21:54
 33/108 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék :) Nem bírnám ki!

Nekem ma is negatív! :( De több tesztet már nem csinálok! Max szombaton vagy vasárnap, ha addig sem jön meg! Úgy érzem nekünk most sem lett szerencsénk!

Mióta próbálkoztok?

2011. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:

Szia 07.11-es!

Mi igazából még csak most kezdtük és azt hiszem hogy ez nem az én hónapom.:(Ma megint csináltam tesztet és negatív lett az egyik a másik meg értékelhetetlen,a kontrollcsikk alig látszott.Fáj a hasam mint mielőtt megjön,de ezek most talán inkább mensis fájások...Ha nem jön meg holnap azért megint csinálok egy tesztet,mert holnap kellene megjönnie.

Én azért drukkolok Neked hátha mégis sikerül a baba!:)

2011. júl. 14. 08:04
 35/108 anonim ***** válasza:

Nekünk már ez a harmadik hónap! Nem gondoltam, hogy ilyen nehezen jön össze. Pedig dolgozunk rajta :)

Még mindig nem jött meg. Kíváncsian várom a holnapot...

Nálad/Nálatok mi újság?

2011. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
Már nem várom kíváncsian a holnapot! Megjött...:(
2011. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 A kérdező kommentje:

Szia 21.02!

Sajnálom hogy megjött,biztos nekem is reggel fog.Nagyon megvannak duzzadva a melleim és az erek is nagyon látszanak,fájdogál a hasam alja.Hát ki tudja hogy ez most mensi tünet vagy baba tünet,jó lenne ha az utóbbi lenne.Tudod a remény hal meg utoljára!:)

2011. júl. 14. 21:56
 38/108 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Nem tudom hogy örüljek-e!?Csináltam egy medilabos tesztet az halvány pozitív lett,és csináltam egy gabrielt az viszont totál negatív.Úgy tudom hogy a medilab 20-as érzékenységű a gabriel pedig 25-ös.Gondolom ez lehet a magyarázat hogy a medilab mutat halvány pozit.Nagyon halvány barnázgatásom van szinte semmi,és iszonyatosan fáj a fejem.:(Szerintetek most mi van?

2011. júl. 15. 08:53
 39/108 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg baba! Szerintem most várj két napot és csak utána tesztelj újra, mert a hcg szint kb 2 naponta duplázódik meg a szervezetben, akkor már biztosan erősebb lesz a csík ha baba!
2011. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy ha teszteltél!
2011. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!