Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
52%

Kedves "57%-os"!


Én írtam valahol a 2. oldalon, hogy éveken keresztül hormonkezeléseket kaptam, hogy babám lehessen. Előtte nagyon vékony voltam, de SOHA, ESZEMBE NEM JUTOTT VOLNA olyan embernek mutogatni a hasam, aki súlyproblémákkal küzd, van önbizalomhiányos a testalkata miatt. Hogy jött volna ki, hogy valaki panaszkodik, hogy nincs megelégedve magával, én meg büszkén felhúzom a pólóm, hogy "bezzeg én..."

Sose gondoltam, hogy meg fogok hízni, és lám-lám... mit hozott az élet... Ráadásul bármit teszek, nem bír lemenni a hasam, pedig amennyi időt rá tudok szánni a háztartás mellett, biciklizek, felüléseket csinálok. Egyszerűen olyan, mintha egy féltégla lenne a hasamban, és nem akarna onnan eltűnni.

Te se tudhatod előre, hogy mi fog veled történni, beteg leszel-e, valami miatt elhízol. Szerintem még nagyon fiatal vagy, és bele se gondolsz ezekbe a dolgokba. Ilyesmivel nem illik dicsekedni. Örülj neki, hogy meg tudtad őrizni az alakodat, és gyermeknevelés, háztartásvezetés mellett még van időd sportolni.

2011. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
hat ez mar kabare!! :)
2011. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
81%

Húúú, én fiú vagyok, csak erre tévedtem, és nagy off lesz, amit írok, de inkább egy ilyen has (kérdező) egy kedves nővel, mint egy lapos (szinte gebe, bocsi), ilyen természettel...

25/f

2011. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ez jól esett,köszönöm:)De tényleg abba hagyhatnátok már,nem ezért raktam fel képet:)
2011. jún. 4. 12:01
 55/57 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon nagy port kavartak a hozzaszolasaim de sokan csak bunkozni tudnak erveles helyett. Irtatok a genetikat...persze szamit de a genetika csak hajlamosit az elhizasra de ezzel meg nem lehet takarozni. ilyen alapon en is kover kene legyek hiszen a csaladomban van sok sulyfelesleggel kuszkodo szemely DE kello odafigyelessel elkerulheto a hizas. Nem csupan a lapos hasert kell mozogni es dietazni hanem az egeszsegetekert is. Hiaba irjatok hogy en X kilo vagyok es megis van hasam...a has koruli zsirparnak csak es kizarolag a felesleges szenhidratbevitelbol szarmaznak es egy fogyokura soran onnan eg el utoljara a zsir. ha valaki tudatosan keszul a terhessegre (keni a testet stria elleni olajjal meg teherbeeses elott, igyekszik normal sulyt elerni es mersekelten hizni) akkor ezek az extrem repedesek es kotenyhasak ki sem alakulnak...megint csak jo erv a hormonproblema is. Ilyenkor az etvagy az ami no es sokan nem tudnak neki parancsolni + megno a szervezet vizvisszatartasa amit kulombozo ledus zoldsegekkel ki lehet kuszobolni de csak ugy magatol zsirparnak nem alakulnak ki...(en is PCOs voltam tehat tudom hogy 100X jobban oda kellett figyelnem az etkezesekre)...mig a vilag vilag marad lesznek koverek es csinosak es ez igy van rendjen de azt azert mar ne higgyuk hogy a koverseg termeszetes es az a kovetendo pelda mert nem igy van...kedves fiu valaszolo nagyon jo emberismero lehetsz ha par mondatbol ilyen konkret velemenyed lett...ha nem lennek ferjnel talan meg ketsegbe is esnek
2011. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Kedves 57%-os! Itt nem is a kövérségről van szó, hanem a "csúnya csíkos" hasról. A kövérség ellen tényleg lehet küzdeni, ha valaki tényleg kitartó. De a striák ellen nem. Max, hogy ne legyen olyan sok. A terhességi striák nem csak a zsír lerakódásától jönnek elő, hanem attól, hogy a hasban nő egy baba, aki egyre kevésbé fér el. A has bőrének pedig nyúlnia kell ahhoz hogy ne szakadjon teljesen szét. Ha valakinek genetikailag gyengébb a kötőszövete, annak kevésbé bírja ezt a nyúlást és kész. Ha kenegeti, akkor kevesebb csík alakul ki, lehet, de teljesen elkerülni nem tudja. Szóval itt nem arról van szó, hogy a kövérség és az ebből adódó csúnya has az egészségtelen nem az életmód miatt van, hanem arról, hogy egy anya, aki kihordott egy 3-4 kilós gyereket, az ne legyen már azért lehordva, mert csúnya a hasa. Mert az nem az egészségtelen életmód miatt van. Persze vannak olyanok, akik nem törődnek magukkal, de szerintem nem ez a gyakoribb. És ezért kelt itt olyan felháborodást, amit írsz. Mert azok, akik igenis vigyáznak magukra, azokkal is előfordulhat, hogy csúnya lesz a terhesség miatt a hasuk.
2011. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
71%
Jah, és senki nem azt írta, hogy a kövérség a követendő példa. Ez már így teljes kiforgatás.
2011. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!