Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
18%

Mire kell válaszolni?

Nagyon csúnya a hasad.

2011. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
0%
Nekem babavárás előtt is ilyen volt, ha még nem ilyenebb. Most már lassan félidős vagyok, és még alig nagyobb... Holnap tényleg többet tudsz majd, ha kijössz dokitól. Én volt, hogy mutattam egy képet ismerősnek, és mondta, hogy 4-5 hónap körül saccol, és közben babás sem voltam, csak fura módon pont úgy híztam. Ebből még minden lehet... Késik? Teszt?
2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
tudom,hogy csúnya,köszönöm:(Én különben nem gondolom,hogy baba van:)csak kiváncsi voltam.Holnap kellene megjönnie.Nem tesztelgetek,nem szeretek.
2011. jún. 2. 20:37
 4/57 anonim ***** válasza:
67%
Elsőnek üzenem, hogy ez nem csúnya, hanem egy anya hasa, aki világra hozott egy gyermeket. Van, aki hiúságból be sem vállalja. Ő bevállalta, nem csúnya, ez a természet rendje.
2011. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 2. 20:42
 6/57 anonim ***** válasza:
22%

a kerdest nem ertem...az elozmenyeket nem ismerem de a hasad tenyleg csunya...ne tegyunk mar ugy mintha ez lenne a normalis. en is szultem, 1 eves a gyerekem es megis lapos a hasam


[link]

2011. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyunk egyformák. Kész.
2011. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
73%
Most itt has-szépségverseny van vagy mi? :D
2011. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
76%
A hasad szép, a tükröd koszos.
2011. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém sajnos még nagyobb, pedig nem vagyok terhes. A kisfiam 11 hónapos, császárral szültem, és nem ment le. A sógornőmé pedig olyan, mint egy 8 hónapos terhesnek, pedig ő sem az. Szóval inkább tesztelni kellene, és nem a hasad mutogatni, mert ebből nem lehet megmondani. Vagy holnap a dokid megmondja, hogy mi a helyzet. Kíváncsi vagyok.
2011. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!