Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az hogy ha megnyom...

Mitől lehet az hogy ha megnyomkodom a hasam jobb oldalon fáj? 3. -án jött meg de csak 2 napig tartott majd 2 napig barnáztam és azóta semmi.6. -án csináltam 1 tesztet, negatív lett sajnos. :- (

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt így lehet, hogy még a doki sem tudná biztosra megmondani. Szerintem menj el hozzá, lehet csináltat valami vizsgálatokat.
2009. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban ezt már többen szerettük volna tudni! :( Ha én kapok valami választ, megírom!
2009. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen. Várom. Sziasztok!
2009. jan. 14. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kaptam választ, de én továbbra sem érzem jól magam, úgyhogy holnap tesztelni fogok! :) Majd megírom, köv. héten megyek orvoshoz is, azt is megírom, hogy mit modnott! Ha nálad van fejlemény, írj majd!
2009. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok csajos drukkolok!!!!!!!!
2009. jan. 17. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltam a tesztet, negatív lett! :( Pontos választ majd az orvos ad! Megírom mi lett! Te miért nem csinálsz egy tesztet? gondolok rád és szorítok neked, írj majd pusz
2009. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudok elmenni a héten orvoshoz mégsem! Veled mi újság? Voltál orvosnál?
2009. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!