Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam egy tesztet...

Most csináltam egy tesztet (Corax Be Sure). A tesztablakban alig - csak fénynél látszik - a csik és ráadásul nem középen van, hanem a tesztablak jobb oldala felé. A teszt nem jó, vagy lehetséges hogy mégis pozitiv?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát furi hogy nem középpen van. Ha a kontroll ablakban volt csík akkor biztos jó a teszt. Hiszen az azt jelenti. Akkor lehet mégis kismama vagy?? :D Szerintem csinálj egy másikkal.
2008. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Holnap reggel csinálok másik tesztet.
2008. nov. 24. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem elkeseríteni akarlak, de nekem ez a teszt nem vált be. Én úgy jártam vele, hogy fény felé tartva jól kivehetően ott volt a második csík, volt belőle itthon még egy és azzal ugyan így jártam. Szerintem ha teheted, inkább holnap másik tesztet használj. Én anno fel is tettem itt a kérdést, azért nézd meg a válaszokat, mert lehet neked nagyobb szerencséd lesz. Szorítok, hogy NE úgy járj, mint én!!!

2008. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2008. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Van egy Clearbluem is, majd holnap reggel azzal próbálom. Nem nagyon reménykedem, mert ma kellett volna megjönnie és mindenkitől azt hallom hogy ilyenkor már jól látható pozitivnak kellene lennie ezeknek a nagy érzékenységű teszteknek...
2008. nov. 24. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:

óóó, az, hogy ma még nem volt pozitív, nem jelent semmit:)Vkinek csak később mutatja ki a babát:)A clearblue bizti jó lesz holnap, az megbízhatóbb sokkal.

Szorítok reggelre és majd írj, hogy mi lett:)

2008. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hááát semmi... :-( Clearblue negativ, bár még nem jött meg, de szerintem csak órák kérdése..

Azért köszönöm a biztatast.

2008. nov. 25. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig van remény:)Ha meg mégis megjönne, akkor pedig új hónap-új remény:)
2008. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!