Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
58%

A striákon nem segít egy kis sport, ez nagyon nagy tévedés...és nem azért alakulnak ki mert valaki nem sportol, hanem genetika sajnos, illetve a bőr nem megfelelő rugalmassága okozza.


Én még nem szültem, de a hol sportoltam, hol nem és fogytam-híztam egy kicsit (nem 10-20kg-okat! max. 5 kg-ot) sajnos meglátszik a karomon és a hasamon, úgy, mint a kérdezőnek.


Most lapos a hasam, és mégis ott vannak a striáim, nem tüntek el és nem is fognak. Nem egy bőrgyógyásznál jártam vele, viszont ezeket eltüntetni nem lehet, így elfogadtam őket, és ezekkel élek együtt.


Amúgy tipikus, hogy ebben a külsőségekre alapozó világban, a nagy többségnek CSAK az a fontos, hogy hogy néz ki, és a terhesség során is csak az a fontos, hogy nehogy 10kg-nál többet hízzon,véletlenül 12kg-ot és szülés után 2-3 hónappal úgy nézzen ki, mint 18 éves korában.

2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
73%

jaj 57%-os, lehet hogy a hasad szép, de annál sötétebb vagy :( semmi nem segít a striákon sajnos

és igen, ez természetes egy szülés után, ha hiszed ha nem

én 174 cm vagyok, és 58 kg, vagyis egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, soha nem is voltam, mégis lógva maradt a hasamon a bőr mert kihordtam egy több mint 4 kilós gyereket, ami ha megfeszülök se fog visszamenni, ezen már csak a plasztika segíthet

fogd már fel, hogy sokszor nem az anyuka életmódján, evési szokásain múlik, hogy milyen lesz a hasa szülés után

2011. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
34%
hat nekem meg az a velemenyem,hogy nem azzal kellet volna villogi hogy rogton fel tesztel a hasadrol egy kepet amit na most akkor te meg mutatod hogy milyen egy lapos hasad is van,ez szerintem bunkosag volt,amugy az egyik hozza szolo nagyon is jol irta hogy lehet hogy szep a hasad de a turrod,meg koszos,szoval ha vetted a faratsagot es meg muttatad nekunk a szuper modell hasadat,akkor leci vedd mar a faratsagot hogy torold is meg azt a tukrot,vedd ugy hogy egy kis mozgas nem art :)))))
2011. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
hihihi annyira bele eltem magam az irasba,szoval a TUKROT,akartam irni!
2011. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
40%
ez kezd igazan vicces lenni...a kotoszoveti gyengeseget csak fokozza a mozgashiany ezert kell sportolni...idovel halvanyodni fognak eltunik a piros lilas szin es feher lesz ami messze nem olyan feltuno mint igy...ja es a kep nem otthon keszult!
2011. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
jaj hagyjátok már abba,miért kell ez?:(
2011. jún. 3. 18:13
 37/57 anonim ***** válasza:
na most mar nem csak a hasad lapos,hanem az eszed is!!!!!!
2011. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
72%

Mit osztja itt az észt ez az 57%-os? Örüljön neki, hogy olyan a hasa meg olyan fitt mama.

Ki tudja szült-e valójában? Jobb lenne míg az edző teremben fittesíti a pociját a gyerekével lenne.

A hasizma az meg van, de az agya....

2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
50%
egyet ertek!!
2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
28%
ha olvastad volna az elozmenyeket latnad hogy nem jarok terembe mert nincs idom...kivancsi vagyok hogy a primitiv valszt irok kozul hanyan nincsennek megelegedve a kulsejukkel...lehet itt haborogni de amiket irtam azok tenyek (a striakrol a helytelen taplalkozasrol...) Attol hogy itt most szemelytelenul "beolvastok" nekem meg sem szebbek sem okosabbak nem lesztek annak viszont orulok hogy ha mar mozgassal nem vezetitek le a felesleges energiat legalabb itt kitomboljatok magatokat...(tisztelet a kivetel)
2011. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!