Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
72%

Nagy okos fitt-mamiknak!

Barátnőm rendszeresen sportol, egészségesen táplálkozik, mindennel kenegette magát mégis csíkos maradt a hasa, és bár nem nagy, de nem túl szép.

Másik barátnőm nem csinált/csinál semmit, vékony alkat, és két gyerek után is csíkmentes, lapos hasa van.

Én valahol kettőjük között vagyok, néhány csíkkal, és kis úszógumival, én nem sportolok, csak szaladgálok a gyerek után, és nem vacsizom.

Na akkor most mi van azzal hogy itt nem játszik a genetika, meg semmi más, csak anyu hozzáállása.

Kérdező, azt nem tudom baba van-e, de nehogy elkezd szégyellni a hasadat az "okosok" miatt!

2011. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

szia!


voltál már dokinál?

2011. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem kellene le hurrogni,mert nem lapos a hasa,inkabb neked szuper mami kellene egy kis jo modort tanulni!!
2011. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha akarna le tudna fogyni, de a bőre attól nem változik meg. Ez tényleg alkati kérdés. Kérdezz meg egy szakembert, mielőtt ítélkezel. Tény, hogy nem szép. Az enyém is ilyen sajnos. Mindent elkövettem, hgy ne legyen ilyen. Amikor a szülés után a szoptatás alatt lement pár kiló, akkor még lógott is. Sajnos plasztikai sebészre tényleg nincs pénzem. És ez nem az életmódom miatt van. Kedves kérdező! Várjuk, hogy mit mondott az orvos!!!
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
20%
talan ha normal sullyal estel volna teherbe es csupan 10 kilo lett volna a hizas akkor nem lenne ilyen a hasad....sajnos vegul mindig a rossz taplalkozasnal lyukadunk ki...nem akarok sem veszekedni sem gyozkodni es foleg nem megbantani senkit...barki barmit mond a csokkentett kcal bevitel es a mozgas a titka mindennek de "szerencsere" vannak lusta emberek es en beloluk elek...azert az erdekes hogy ezen az oldalon ha kulombozik a velemenyed az atlagtol akkor egybol a modorodat kritizaljak...
2011. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Előzőnek : Anyukámnak modell alkata volt, mindenki csodájára járt, milyen jó az alakja, és szinte biztosra vették, hogy egy baba nem tesz majd semmit... Erre jöttem én, és anyu vigyázott, mit eszik, sportolt, mégis ilyen lett a bőre. Mai napig sajnálja, hogy elvesztette a régi bőrét, de mindig azt mondja, legalább lettem neki én :) Szóval nagyon nem a túlsúlyon és egyebeken múlik... Egyszerű bőr-kérdés. A kritikához, becsmérléshez annyit, hogy igen, ennek az anyukámnak tényleg nem a legszebb a bőre, de a súly azon van, hogy közlöd vele. Lehet úgy is, hogy ne legyen sértő, de a -csúnya a hasad- enyhén fellengzősen lenéző mondat. Máshogy is lehetett volna.
2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Milyen jo, hogy itt mindenki a kérdésre koncentralt... Kérdező, tesztet csinaltal? Doki mondott valamit? Szerintem sem terhes has, mert alul mas íve lenne szerintem a pocakodnak.
2011. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Na sziasztok!Látom elvagytok a hasam szépségével.Én tény és való 49kg-mal kezdtem anno a terhességem és 72kg-mal mentem szülni.Soha nem hánytam,nem voltam rosszul,rengeteget hiztam pedig nem zabáltam.Szülés után a 60kg-nál megálltam,fog.gátlót szedtem,nem fogytam.Aztán ahogy tavaly jún-ban abbhagytam(betegség miatt)lassan elkezdtem fogyni.Most vagyok 49kg.Ennyi.És hiába csinálok bmit,nem tudok rajta változtatni:(
2011. jún. 3. 13:16
 29/57 A kérdező kommentje:
Amúgy a doki amikor nyomogatta a hasamat,nagyon fájt,nem is hitte el,hogy annira fáj,mert azt mondta,puha a hasam.Csinált uh-ot de semmit nem látott,nem tudja mi a bajom.Máj.3-án volt meg utoljára,lehet még korai volt menni vagy nem tudom.A cicifájásom,ami a mensimet szokta jelezni,teljesen elmúlt,úgyhogy nem tudom mi van.
2011. jún. 3. 13:19
 30/57 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kerdezo

vegul is szamomra nem a te hasad volt a vita targya hanem az alabbi hozzaszolas:


"ez nem csúnya, hanem egy anya hasa, aki világra hozott egy gyermeket. Van, aki hiúságból be sem vállalja. Ő bevállalta, nem csúnya, ez a természet rendje"


Ebbol a valaszbol szamomra az jon le hogy ez a vilag legtermeszetesebb dolga pedig nem igy van...

ez volt az amivel nem ertek egyet es ezert tettem fel a kepet az en hasamrol...sajnos a te hizasod mar megtortent de az ido es egy kis sport sokat fog javitani a striakon.

2011. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!