Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
33%
dragam,most aztan jol megmondtad a magadet!! figyu van egy otletem, kuldjel egy kepet a hasadrol az RTL KLUB-NAK A CSILLAG SZULETIK MUSORBA, hatha te leszel magyarorszag uj csillaga!!
2011. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
47%
koszonom szepen az otletet lehet hogy elni fogok vele!
2011. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
67%
Te tényleg beteg vagy 57%-os!Egyet hajtasz mint a pereces.Így a helyes táplálkozás meg úgy.Meg a mozgás míg alszik a gyerek.Én amíg alszik a gyerek,mosok főzök....
2011. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
52%
és nem hasammal vagyok elfoglalva!!!
2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
77%

Ez az 57%-os kiveri a biztosítékot nálam is. Felesleges neki írni. Nekem is "csúnya" a hasam, mégis elégedett vagyok magammal.Tudom, hogy mindent megtettem azért, hogy ne legyen ilyen, és egészségesen táplálkoztam a terhesség alatt. Az utolsó 3 hónapot végig diétáztam. Amit híztam., az az első 2 trimeszterben ment rám. És nem is a hasamra. Akkor még nem kezdett el repedni a bőr sem. De ahogy a gyerek nőtt, úgy nőtt a hasam is, és kezdett rajta repedni a bőr. És nem a helytelen táplálkozástól. És elégedett vagyok magammal, mert a sok probléma ellenére képes voltam egy egészséges gyermeket kihordani, és a világra hozni. Csak a bőrőm bánta, de én ezt sem bánom. Boldog anyuka vagyok. Aki a gyerekéért él. Ha csíkos hasam, ha nem. Nem ezen múlik. Te meg örülj neki, hogy a tiéd nem olyan. Szerencsés vagy. Kíváncs lennék, hogy mit éreznél fordított esetben. Ha neked is csíkos lenne, annak ellenére, hogy sportolsz és egészségesen élsz. Az biztos, hogy az empátiát nem a konditeremben osztogatják!!! Lehet benned azért nincs egy szem sem! Jah, és lehet lepontozni! Mert azóta csökken a százalékom, mióta te ide írogatsz. De a te százalékodból is meglátszik, hogy mennyire adsz ezen a fórumon hasznos válaszokat!

És, hogy ne csak OFF-oljak:

Kedves kérdező! Sajnálom, hogy nem derült ki, hogy mi abaj a hasaddal. Az már biztos, hogy jó kis vitát robbantottál itt ki a képeiddel! :)

2011. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
47%

meg birjatok irni? Persze senkit nem erdekel a teste es csak az szamit hogy jo anya legy de kozben meg viragzik a fogyasztoszerek piaca. Tenyleg nagyon sokat elmond rolatok az hogy egy ilyen temaban ennyire kikeltek magatokbol...talan jobb lenne ha olvasnatok egy kicsit a temarol a helyett hogy nekem valaszoltok


utolso: nem pontoztam le senkit!!!

2011. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%

Téves kedves utcsó 88%os!

ÉN voltam a lepontozó, aki egyébként szintén mást írt,mint itt a többség!

ÉS abban is tévedsz drágám, hogy mit jelent a %!!

Ugyanis az éppen azt tükrözi,mennyire megfelel a válasz a pontozó elképzeléseinek!

Hm, hogy ő (57%os) egy kicsit másképp gondolkodik, mint ti??? (megjegyzem mindenben igaza van!!!)

És hogy nekem miért még mindig ilyen magas?? Mert az "esetenként fájó igazságot" eddig mindig magamban tartottam. Eddig!

Sok felháborodott frusztrált ember.... grr...

2011. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
52%
Jajjjjj! te vagy a hátrahőkölős!!!!Pedig hidd el hogy nagyon soka nyukának ilyen hasa.Ezek szerint te is szerencsés vagy!Terhességem alatt 9 kilót híztam,mozogtam és egy 4540grammos babát szültem ,és az én hasam 2x szörnyűbb,mint a Kérdezőjé.GENETIKA ,b@ssza meg!Papolhattok itt,de akkor sem lesz mindenkinek lapos hasa csak azért ,mert te meg az 57%-os szerint a fitással mindent meglehet oldani.mert kiszaladhatnék én világból is akkor is nagy kötényhasam lenne....
2011. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Ezek a cicababamamik. Nem mindenki modellalkat, és nem mindenkinek adatik meg a "tökéletes" test. De ez persze nem genetika ugye? Mert amúgy mindenki egyformán tökéletes lenne, csak elb@ssza az életét, mi? Még jó, hogy én ilyen vagyok, amilyen...
2011. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Na olvass, akkor te is utána, ha már minket oktatsz itt az egészséges életmódról. Ezt mindenki tudja, hogy alkati kérdés...

[link]

2011. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!